Направление за хоспитализация-кой го издава?

  • 8 792
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Здравейте!
Ходя на ЖК в Шейново. Тъй като скоро ще ми трябва това направление за хоспитализация, се чудя могат ли от консултацията в Шейново да ми го издадат, или трябва Джи-Пи-то ми, тъй като не посещавам гинеколог към ЗК.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Джи пи -то го издава!

# 2
  • София
  • Мнения: 679
И моето направление ми го издаде личната лекарка, посещвах на частно гинеколог без договор със здравната каса.

# 3
  • Мнения: 741
Само личния лекар!

# 4
  • София
  • Мнения: 107
на мен ми го издадоха в Св. София, там ми следяха бремеността.

# 5
  • Мнения: 503
на мен ми го издаде гинеколога,който ми следи бременноста

# 6
  • Мнения: 192
Джи пи-то или гинеколога, който следи бременността. Важи 1 седмица, така че не бързай  Wink

# 7
  • Мнения: 9 050
Ако гинеколога, който следи бременността работи със здравната каса, може да го издаде той. Ако не - личния ви лекар ще ви го издаде. Наистина не бързайте. И не се притеснявайте. Просто предупредете личната си лекарка, че ще се наложи да ви издаде такова и ако случайно се наложи да тръгнете внезапно посред нощ към болницата, на другия ден някой може да отиде да го вземе взесто вас.

# 8
  • Мнения: 107
на мен ми го издаде гинеколога,който ми следи бременноста
newsm10

# 9
  • Мнения: 393
Джи пи-то или гинеколога, който следи бременността. Важи 1 седмица, така че не бързай  Wink
  И двамата ми предложиха да ми дадат,в крайна сметка взех от джипито,но не писа дата-попълниха я в родилно-така не изпускаш срока.

# 10
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
По- важна е обменната карта.
Ако сте решила да раждате във Шейново и сте ходили там на ЖК не ви трябва направление, още повече че раждането може да започне и сега и да нямате врем за взимане на направление.

# 11
  • Мнения: 1 273
Ами ЖК или личния. На мен лично ми го издадоха когато раждах в самата болница!

# 12
  • Мнения: 3 456
По- важна е обменната карта.
Ако сте решила да раждате във Шейново и сте ходили там на ЖК не ви трябва направление, още повече че раждането може да започне и сега и да нямате врем за взимане на направление.
Peace

# 13
  • Мнения: 204
Джи-пи-то го издава, но го помоли да не слага дата на направлението, защото важи една седмица. Ще сложат дата в болницата, когато постъпиш за раждане. А е по-добре да си го имаш в теб, защото не се знае в кой момент ще ти се наложи да отидеш в болницата.

# 14
  • Мнения: 867
Личният лекар го издава, обаче аз защо си мисля че важи един месец newsm78 Аз бях си го извадила предварително, не може да е една седмица, според мен.

Общи условия

Активация на акаунт