какво ще кажете за Sauna Belt?

  • 1 492
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Рекламират тука по ТВ Velfor Sauna Belt.. .един колан се слага на талията или на дупето или бедрата и имал ефект на сауна и след около 50 мин носене обиколката на талията се сваля с 3-4 см!!!!!!!
Знам, че много лъжат..... НО.. Имам проблем точно в тази област... а не ми се дават 150 лв..... ако е пълна глупост де;)
Дали някой вече не си го е купил и не иска да сподели тук ефекта???

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Поредната зарибявка.
То ако беше толкова лесно да се свалят килограми всички щяха да са с перфектни фигури.
Не си давай парите за глупости Sign Exclamation

# 2
  • Мнения: 2 323
Виж в магазините за фитнес работи - напримир на Пиротска ими, термо клинове, нещо такова е, но дали така се казва не знам...
Знам, че имат добър ефект, защото правят парников ефект на дупето и бедрата и се сваля по-лесно докато спортуваш!

# 3
  • Мнения: 3 153
Според мен трябва да каже някой, който го е ползвал!  Ние българите по принцип сме недоверчиви и си мислим, че всеки иска да ни прецака с нещо и да ни вземе париците, ама може би не винаги е така! Този колан, ако в действителност отговаря на описанието си, би трябвало да е ефикасен!
Ето, добре известният космодиск вече е гарантирано полезен, от много места чувам, че им е помогнал!

# 4
  • Мнения: 272
Да бе, то въпроса е, че не съм дебела вече, просто точно там останаха някъкви излишни такива мръвки,  дето незнам какви упражнения трябва да се правят че да се махнат....
Sad

# 5
  • Мнения: 5 370
Цитат на: new_mama
Виж в магазините за фитнес работи - напримир на Пиротска ими, термо клинове, нещо такова е, но дали така се казва не знам...
Знам, че имат добър ефект, защото правят парников ефект на дупето и бедрата и се сваля по-лесно докато спортуваш!

Съне,аз съм съгласна с НюМама-преди да забременея,си купих такъв от басейна Спартак.За жалост,много малко време го изполвах.Обаче ще дам пример-за един час каране на велосипед толкова се изпотявап,че чак влагата избива под ръба на клина.Смятам след събитието и когато най-вече каже чичо доктор-пак на него да разчитам-ще продължа с фитнеса,

# 6
  • Мнения: 272
aaaaa добре:) ще си взема такъв, иначе имам велоергометър в къщи... ама само събира пепел де;) току виж сега съм го подкарала;)

# 7
  • Мнения: 5 647
Цитат на: new_mama
Виж в магазините за фитнес работи - напримир на Пиротска ими, термо клинове, нещо такова е, но дали така се казва не знам...
Знам, че имат добър ефект, защото правят парников ефект на дупето и бедрата и се сваля по-лесно докато спортуваш!


Надали и с термоклиновете ще има ефект, ако не е придружено с гимнастика.

# 8
  • Мнения: 5 647
Цитат на: sunny_
aaaaa добре:) ще си взема такъв, иначе имам велоергометър в къщи... ама само събира пепел де;) току виж сега съм го подкарала;)


Не знам защо трябва да даваш на вятъра 150 лв. след като имаш велоергометър вкъщи. Давай смело и кажи какви са резултатите. Stuck Out Tongue  Между другото от колко време се каня и аз да си взема или бягаща пътечка или велоергометър...

# 9
  • Мнения: 272
Цитат на: maya

Не знам защо трябва да даваш на вятъра 150 лв. след като имаш велоергометър вкъщи. Давай смело и кажи какви са резултатите. Stuck Out Tongue  Между другото от колко време се каня и аз да си взема или бягаща пътечка или велоергометър...


Ами ... Незнам дали с велоергометъра ще сваля нещо в талията например.. в ханша може би да... и в бедрата...
Имам го от 5 години.... няма да казвам, че почти не го ползвам.... направо си ме мързи...... но ще трябва да се амбицирам малко ,че идва лято... Wink

# 10
  • Мнения: 5 647
Цитат на: sunny_
Цитат на: maya

Не знам защо трябва да даваш на вятъра 150 лв. след като имаш велоергометър вкъщи. Давай смело и кажи какви са резултатите. Stuck Out Tongue  Между другото от колко време се каня и аз да си взема или бягаща пътечка или велоергометър...


Ами ... Незнам дали с велоергометъра ще сваля нещо в талията например.. в ханша може би да... и в бедрата...
Имам го от 5 години.... няма да казвам, че почти не го ползвам.... направо си ме мързи...... но ще трябва да се амбицирам малко ,че идва лято... Wink


Има ефект. Ще усетиш веднага стягане  Stuck Out Tongue

# 11
  • Мнения: 272
Цитат на: maya

Има ефект. Ще усетиш веднага стягане  Stuck Out Tongue

Хммммммммммм
ще се амбицирам тогава всеки ден по колко? 20 мин? или повече?
или 2 пъти по 20мин?

# 12
  • Мнения: 5 647
Цитат на: sunny_
Цитат на: maya

Има ефект. Ще усетиш веднага стягане  Stuck Out Tongue

Хммммммммммм
ще се амбицирам тогава всеки ден по колко? 20 мин? или повече?
или 2 пъти по 20мин?


Първоначално 10 мин. като всеки ден увеличаваш времето с 5 мин, докато стигнеш до 30 мин. След това може да правиш този вид упражнение 2 пъти на ден по колкото време искаш и издържиш, разбира се.

# 13
  • Мнения: 272
Цитат на: maya
Първоначално 10 мин. като всеки ден увеличаваш времето с 5 мин, докато стигнеш до 30 мин. След това може да правиш този вид упражнение 2 пъти на ден по колкото време искаш и издържиш, разбира се.


OOOO БЛАГОДАРЯ!!! Simple Smile
Simple Smile все ще намериа начин поне по веднъж на ден да сядам там.
Може да го преместя в хола, че да гледам ТВ докато въртя че голяма скука... то не е като във фитнес салон... в къщи омръзва....  Tired

# 14
  • Мнения: 5 647
Цитат на: sunny_
Цитат на: maya
Първоначално 10 мин. като всеки ден увеличаваш времето с 5 мин, докато стигнеш до 30 мин. След това може да правиш този вид упражнение 2 пъти на ден по колкото време искаш и издържиш, разбира се.


OOOO БЛАГОДАРЯ!!! Simple Smile
Simple Smile все ще намериа начин поне по веднъж на ден да сядам там.
Може да го преместя в хола, че да гледам ТВ докато въртя че голяма скука... то не е като във фитнес салон... в къщи омръзва....  Tired


Така е, но все пак нищо не ти пречи да опиташ! Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт