Какво носихте на първата среща с детенцето?

  • 1 052
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
С риск да повторя някоя стара тема, искам да ви попитам - какви подаръци занесохте в дома на първата среща? Предполагам, че това зависи от възрастта на децата. Разрешават ли лакомства, плодове ... Искам да съм наясно с нещата, които ми предстоят.
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 1 843
mimi_s, да не би да има новини?! Simple Smile

Независимо от това, ако детенцето е малко по-голямо можеш да занесеш каквото решиш, и което може да изяде на място. Сега, зависи от персонала в дома и донякъде от личните характеристики на детето, но по принцип повечето като видят банан го изгълтват за миг! Шоколад също, може да опиташ с по-малък, иначе и той изчезва тутакси, а после от толкова неща накуп ги боли коремче. Обичат много пуканки, зрънчо, близалки, ей такива неща.

Можеш да занесеш играчка, но това вече зависи наистина от възрастта. Разбира се, ако е малко, по-добре нещо плюшено или гумено. Иначе на мен не са ми правили проблем за нищо занесено там, хем всеки път добавях.
После вече по твоя преценка и желание, можеш да носиш дрешки и обувки.

И не прави моята грешка. Първата играчка, после (живот и здраве) я вземи на всяка цена! По-добре остави всичко друго, но първата занесена играчка я вземи!



# 2
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз лично,не съм носила храна,защото и Боби и Преслава,бяха прекалено малки за твърда храна.
И на двамата им бях купила по едно костюмче, съчетано със бельо и чорапки и по една голяма плюшена играчка. Grinning

# 3
  • Мнения: 2 722
Освен страха пред неизвестното и 400 километра сълзи от напрежение занесохме няколко играчки - гумени защото той беше на година и половина. Оказа се че най-хубавата играчка за гушкане която сме му занесли сме ние с тате - не отдели повече от минута за да погледне играчките и се гушна в нас. Занеси му своята любов и то ще я усети - бъди убедена!

Общи условия

Активация на акаунт