Направих си Пил енд Лифт!

  • 2 075
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
Днес козметичката ми ми направи лифт терапия с продукти на Мари Кор. Искам да споделя, че не вярвах да има ефект, но всъщност май лицето ми "светна". Сякаш имам по-свеж вид. Ако някой си е правил подобни лифт терапии, моля да сподели, бих пробвала и тях Peace

# 1
  • Мнения: 817
От професионалните терапии на Мари Кор съм много доволна от избелващата....................... ефекта е страхотен.
Иначе ако искащ нещо с лифтинг ефект бих ти препоръчала да наминеш през мойта козметичка и дерматоложка.От няколко седмици работят с една страхотна апаратура/забравих и името обаче Tired/ .Та процедурата е наистина с видим ефект ,мойте приятелки и аз направо сме пощурели по нея.Първо се прави почистване ,сред това някаква маска/според нуждите на кожата/ ,следва масаж и после с този новия апарат се прави една много повърхностна мезо терапия/не е като стандартната/ с коктейл от стлолови клетки и разни други неща ,пак според нуждите на кожата.Направо е страхотна.Аз все още нямам нужда от ливтинг за това ми правят само стровови клетки с минимални количества хилауронава киселина и витамини/А,С,Е/ както и някави анти оксиданти.
Много скоро се очаква да им пристигне и апратурата за взимане на собствена тъкан от която да се отглеждат клетки за такива нужди и при нужда могат да се използават за филари ,на всевъзможни места ,без никакъв риск ,защото все пак това ще бъде личен/за организма/ био материал.

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
mam4e колко струват тези порцедури

# 3
  • Мнения: 528
mam4e колко струват тези порцедури
... и ако може и координати на козметичката. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 673
мам4е искам телефон и аз Hugколко си направила досега newsm78

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
mam4e_mia, и аз се включвам към желаещите да си подновят кожата на лицето  Flutter
karil, сподели къде си си правила процедурата и колко струва  Hug

# 6
  • Мнения: 1 063
mam4e_mia, искам и аз координати, моля!

# 7
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ако имаш възможност изпрати   и на мен някаква информация.Благодаря предварително! Embarassed  bouquet

# 8
  • Мнения: 3 479
И аз се интересувам. Може ли координати и на мен, моля? yes

# 9
  • София
  • Мнения: 3 878
и аз се интересувам, моля те, сподели адреса?

# 10
  • Мнения: 151
И АЗ, И АЗ ..................................... Laughing

# 11
  • Мнения: 1 771
И аз имам интерес!

# 12
  • София, България
  • Мнения: 5 573
и аз се интересувам. Моля те дай координати и обясни по-подробно  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 449
Направо тук - при толкова желаещи, мисля, че е най-удачно! Благодаря!  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 2 019
И аз си мислех, че тук ще даде координати. На лични ли си пишете?

Общи условия

Активация на акаунт