паричка от коледна пита/баница

  • 5 151
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 089
имам събрани около 10-тина монетки от коледни пити, новогодишни баници и т.н. все се падат на мен или на детето. някой да има идея какво се прави с тях?

# 1
  • Мнения: 4 710
Не мисля,че се прави нещо специално. Аз лично съм ги отделила в една кутийка. Няма да ги харча Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 2 381
Знам, че не се харчат, нали носят късмет. Някои хора ги пускат в църква като дарение.  Grinning

# 3
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз пък не знаех,че трябва да се пазят.А аз редовно изтеглям паричката,но си я прибирам при другите стотинки и тя си заминава по предназначение

# 4
  • Мнения: 1 564
Знам, че не се харчат, нали носят късмет.  Grinning
Аз знам,че се пази до следващата Нова година. Peace

# 5
Държи  се под изтривалката, за да привлича благополучието в къщата.

# 6
  • София
  • Мнения: 903
Аз пък наскоро чух в автобуса, че паричката трябва да се изхарчи - най-добре да се отиде на църква и да се купят с нея свещи. 

# 7
  • Мнения: 990
Пазя ги все още.

# 8
  • Мнения: 250
Аз знам ,че трябва да се запази на специално място в портмонето и да не се харчи.Вещае то винаги да е пълно с парички Simple SmileАз си я пазя и ще си я до другата година.Това за изтривалката не бях го чувала, ама мн. интересно ми се стори. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 7 109
Аз пък наскоро чух в автобуса, че паричката трябва да се изхарчи - най-добре да се отиде на църква и да се купят с нея свещи. 
И аз така знам. Пали се свещ за здраве. Май е време да ги инвестирам няколкото събрали се вече.

# 10
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Аз пък наскоро чух в автобуса, че паричката трябва да се изхарчи - най-добре да се отиде на църква и да се купят с нея свещи. 
И аз така знам. Пали се свещ за здраве. Май е време да ги инвестирам няколкото събрали се вече.
Ами аз съм чувала от баба ми, че е хубаво да се отиде в църква и да се запали свещичка за здраве и берекет с тази паричка!!!! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт