Качествен крем за околоочния контур

  • 2 022
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 386
Здравийте, с тези безсънни нощи около бебето реших че вече ми е време да започна да ползвам козметика за околоочният контур, докото не е станало трагично  тъй като кожата на това място е много деликатна и чувствителна държа да е качествена козметика....бихте ли ми препоръчали някяква козметика, от която имате и добри отзиви или не толкова добри???? 

# 1
  • Мнения: 3 334
аз ползвам Eucerin  Hydro-Balance Peace

# 2
  • Мнения: 9
Аз определено не съм доволна от Eucerin околоочен с Q10 Не го препоръчвам. Не малко пари за никакъв ефект, точно обратното създава проблем - милиуми под очите. Аз спя през нощта - детето ми е вече голямо , на 7 год. , но спя малко около 5 часа - лягам късно , ставам рано за работа така че знам какво е  Weary

# 3
  • Мнения: 386
Купих си CLINIQUE  Natures но според мен нищо дори най скъпата козметика не може да замени съня  и въпреки това трябва за около очите по специално внимание и по добра козметика

# 4
Аз си купих LUMENE,17.60лв за 20 мл.Много съм доволна веднага кожата става кадифено мека след нанасянето му.А обикновено имам голем торбички под очите,моето е ген,но все пак помага. Peace

# 5
  • Мнения: 50
Аз ползвам  "Lierac" и  "ROC"  единия сутрин, другия вечер.От тях съм най-доволна.

# 6
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Аз ползвам на "ROC"  Peace

# 7
  • Мнения: 1 655
Ползвам на Galenic Ophycee

# 8
  • Мнения: 2 237
Аз ползвам на Есте Лаудер и засега съм доволна  Peace

# 9
  • Мнения: 8 917
Ползвам АртДеко Peace

# 10
  • Мнения: 13 512
Какъв е този крем на Клиник?Няма такъв,нещо бъркаш Wink

# 11
скоро си купих от аптеката крем за околоо4ен контур "ТОСКАНА" садаржа изцяло натурални саставки-слез,липа,градински 4аи"ним',серамид,прожитамин 5 и много други.просто за 2 седмици жидимо се премахнаха торби4ките ми и гадните ми петна.и е мн .евтин 30 мл бяха някаде 13-14 лева.за парви път да сам наистина доволна от не6то ина4е дори  и на виши сам намирала махана. #2gunfire  bouquet

# 12
  • Мнения: 386
Какъв е този крем на Клиник?Няма такъв,нещо бъркаш Wink
Не бъркам единият е NATURES  и е медицинска козметика струва 36 лева....Другия е CLINIQUE струва 80 лв. и не е лош....просто  съм ги написала едно до друго от бързане

# 13
  • София
  • Мнения: 4 966
Да,вече и аз те разбрах.
marinelli ,На NATURES какви отзиви ще дадеш?Само околоочен ли си ползвала...че от списанията се заинтригувах от тази козметика.Тя е натурална,нали:)Доволна ли си?

# 14
  • Мнения: 27 524
Медицинска!
Виши, Ла Рош, Авен, Еусерин...

Общи условия

Активация на акаунт