Препоръчайте ми крем за лице

  • 849
  • 11
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 163
Здравейте красиви мами!
Не съм голям специалист в козметиката и ми се иска да ми препоръчате качествена марка крем за лице. Кожата ми е смесена, засега не съм пробвала някоя от скъпите марки кремове, тъй като ми се иска да чуя отзиви за тях. От AVON  не съм доволна,както и от Орифлейм, иска ми се този път да си взема нещо, което е КАЧЕСТВЕНО, независимо от цената.
ОЧАКВАМ СЪВЕТИТЕ ВИ!

# 1
# 2
  • Мнения: 125
Аз също не бях ползвала скъпи кремове (въобще на бях ползвала).Но сега си купих Eucerin Hydrobalance и съм много доволна.Моята кожа също е смесена и сега се чувства супер.

# 3
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
моята кожа също е смесена, редувам марките, в момента ползвам хидратантен крем на Клинианс и превантивната серия на Биотерм, преди това ползвах Хелена Рубинщайн и Ланком

# 4
  • Мнения: 151
Мило маме,

аз съм с мазна кожа и в продължение на 10 год. хвърлях купища пари за всякакви известни и реномирани козметични марки, докато най-накрая последния дерматолог ми каза да слагам крем само в краен случай и то български - на "Талодерма".
Останах изумена: давала съм по 120-150 лв. за крем, а всъщност този от 5 лв. се оказа най-сполучлив.

Дано да улучиш и твоя крем от първия път...... newsm10

# 5
  • Мнения: 5 313
поискай си тестери от аптека или козметичен магазин и виж кой ще ти действа най-добре.

# 6
  • Мнения: 1 564
Аз ползвам Лореал Хепидерм и съм доволна.Сега като го свърша смятам да пробвам Долива-имам позната аптекарка и каза,че бил хубав.

# 7
  • Мнения: 2 407
Авен, Лореал или Виши.

# 8
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Nivea

# 9
  • Мнения: 91
Щях да пускам нова тема,но виждам,че вече обсъждате кремовете за лице- мен ме интересува по- специално някакъв крем срещу бръчки.Чудя се какъв да си купя-на 28г. съм ,но вече имам бръчици,е не мислете ,че съм като баба-напротив.Мисля да взема превантивни мерки.Интересува ме по-специално ефикасен околоочен крем.Двоумя се между Нивея и Лореал-ама като никога не съм ползвала кремове newsm78!

# 10
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Щях да пускам нова тема,но виждам,че вече обсъждате кремовете за лице- мен ме интересува по- специално някакъв крем срещу бръчки.Чудя се какъв да си купя-на 28г. съм ,но вече имам бръчици,е не мислете ,че съм като баба-напротив.Мисля да взема превантивни мерки.Интересува ме по-специално ефикасен околоочен крем.Двоумя се между Нивея и Лореал-ама като никога не съм ползвала кремове newsm78!

за околоочен крем доскоро ползвах на Лореал серията Визибъл ризълтс, доволна съм и като ми свърши сегашният /взех си Биотерм/ може пак да си взема въпреки че искам да пробвам на Ланком

# 11
  • софия
  • Мнения: 163
много благодаря за мненията на всички. Форумите в БГ-МАМА се превърнаха в най-ценния ми съветник по много въпроси, а всички мами чувствам някак си близки, като че ли се познаваме от много време.   bouquet
А аз мисля д си взема нещо на АВЕН все пак, пък да видим...

Общи условия

Активация на акаунт