Хербалайф

  • 2 776
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Я да ви питам какво мислите по въпроса.
Аз съм твърдо против приемането на каквито и да е чудотворни хапчета, сиропчета и добавки, смятам че с повечко воля и умела програма човек може да се отърве от ненужните килограми.
От онези дни в нета попаднах на една много любезна девойка, която предложи да ми помогне с програма за отслабване и хранителен режим и т.н.
Поговорихме си и ме покани да я посетя в офиса и - но сред угочняващите въпроси и казах че се надявам да не става дума за някой чудотворен метод с който хиляди са отслабнали и т.н. Laughing Laughing Laughing
Тогава разбрах че иде реч за Хербалайф, честно казано това малко не ми се понрави и съм на път да откажа въпросната среща и въобще предложеното ми сътрудничество в областта на отслабването и да продължа по тежкия път сама / е с ваша помощ де/   bouquet  bouquet  bouquet
Ама все пак искам да чуя вашето мнение за тези добавки!
Вие сте!

# 1
  • Мнения: 7 263
е никой ли не е чувал нищо Sad

# 2
# 3
  • Мнения: 101
Аз пробавх програмата им за отслабване. С тия прахчета, разтворени в мляко заместваш 2 хранения. Ами ефект нямаше защото си карах по стария начин, замествах и двете хранения с прахчета, обаче си похапвах през другото време. Моето мнение, че с един добър режим за хранене ще се постигнат резултати, вместо да се дават пари за Хербалайф. На Хербалайф е привърженик моята половинка и постоянно водим спор, защото на него му се отразявало много добре / ама той няма проблеми с килограмите, взема си ги заради витамините/.  Виждал човек отслабнал 30 кг. ,ама я ти мини на еднократно хранене дали няма да имаш същия ефект. Та според мен става дума за еднократно хранене

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 14:18 от eemilli

# 4
  • Мнения: 7 263
мдааааа, май наистина няма да ходя никъде...
Благодаря ти за инфото при тези цени на козметиката, не искам да си мисля какви са цените на въпросните добавки...
А и с тия режими ... newsm78 newsm78 newsm78
По-добре да продължа да дерзая самостоятелно май.

# 5
  • Мнения: 101
цялато програма ми излезе около 230 лв. за един месец

# 6
това за мен е най добрата програма за отслабване  моята жена отслабна с 35 кг но по време на храненето трябва да сте много стриктни лекува много болести;това е едиствената програма за която си заслужава да се дадат пари

# 7
  • София
  • Мнения: 5 604
Съжалявам, ако обиждам ивайло, но на гости не вярвам.  А за Хербалайф мнението ми е изключително отрицателно. Още навремето, когато беше актуално няколко приятелки и по-възрастни колежки направо се бяха побъркали и пиеха какво ли не тяхно, не само, че нямаше ефект, ами след доста мислене стигнахме до заключение, че и странични ефекти има! Странното е, че всички имаха в последствие еднакви проблеми!

# 8
  • Мнения: 5 593
По спомени от прочетеното в дер-а преди Хербалайф съдържат ефедра. Пък и са доста скъпи. На мен ми приличат на секта малко. Confused
По-добре за тия пари си купувай качествена храна /чисто месо, риба, зеленчуци/, сигурна съм, че ще имаш по-добър ефект.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 7 753
Преди доста години, пробвах техния чай за отслабване. В резултат, нямах никакъв апетит и хапвах по нещо мъничко на ден.

Отдавам го на факта обаче, че трябваше да се пие доста вода, а тя притъпява апетита.

# 10
  • Мнения: 1 003
цялата им работа не е много чиста - нещо като тайно общество са  Grinning, програмата им за отслабване не върши работа една приятелка я пробва и пазеше диета и нещо нищо не стана освен обичайните 3кг, които по принцип си сваля

# 11
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз контактувах с една госпожа, която беше пуснала темата за
 " Безплатни консултации...". Е, оказа се, че е дистрибутор на хербалаив #2gunfire
Да знаеш, никакъв, ама никакъв ефект няма от тези простотии.


П. С. имам подозрения, че госта Ивайло в въпросната госпожа Mr. Green Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 2 907
Аз съм пробвала също. НУЛА резултат. Но да те успокоя, не е вината на Хербалайф, ами досега нищо, което някога съм взимала не е действало. А аз съм специалист, какво ли не съм пробвала. Хиляди евро съм платила за едната илюзия  Sad

# 13
  • Мнения: 360
Ще пусна пак пост, ако някой не ме е чул.
Въпросната госпожа се мота във почти всичка женски форуми в търсене на канарчета.
Избора е ваш, дали ще се хванете. Naughty

# 14
  • Мнения: 398
Преди 15 години /още като ученичка/ пих Хербалайф,защото бях много пухкава Embarassed.Спомням си,че бяха едни големи хапчета в тъмно шишенце - пиеха се по 2 хапчета сутрин,обед и вечер.Отделно един прах,като какао мисля беше newsm78 се разтваряше в кисело мляко и се ядеше.Хапчетата бяха 180бр.За месец тогава отслабнах 4 кг. Но си мисля,че ако карам на салата и сокове един месец,също мога да постигна този резултат.

Общи условия

Активация на акаунт