Откъде стъкло за микровълнова?

  • 2 771
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 784
Малкият ми хубостник счупи стъклената поставка, върху която се слагат съдовете в микровълновата..... Има ли някой идея откъде мога да си купя нова такава?

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
От сервиза.

# 2
# 3
  • Мнения: 1 942
Каква ти е микровълновата? Имам едно такова стъкло на LG, напиши ми колко диаметра е било твоето.

# 4
  • Мнения: 1 640
В "Пикадили"/Варна/ видях стъклена чиния за микровълнова ф.-10лв.Мисля,че размерът й отговаряше на фурна от 20 литра вместимост,но не съм сигурна.Отиди в най - близкото ти "Пикадили" и виж.

# 5
  • Мнения: 2 700
Не се вижда от кой град си. В София, срещу МОЛ София на бул. "Стамболийски" има малък (ъглов) магазин за дребна бяла техника и резервни части за бяла техника.

# 6
  • София
  • Мнения: 580
Не се вижда от кой град си. В София, срещу МОЛ София на бул. "Стамболийски" има малък (ъглов) магазин за дребна бяла техника и резервни части за бяла техника.
Peace
много е хубаво това магазинче

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ако си в София, иди на бул. Мадрид 40. Но си носи каквото е останало от твоята счупена чиния и по него сравнявай новата.

# 8
  • Мнения: 784
Благодаря за идеите! Обадих се в сервиза и ми казаха, че имали някакви варианти - само трябва да си нося поставката отдолу, за да се види на какво стъкло ще пасне!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт