Garcinia cambogia ( Кокам ) - отново за отслабване

  • 82 572
  • 143
  •   1
Отговори
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
И така за тези, които попитаха в една друга тема какво е това, понеже и на мен ми стана интересно, издирих следната информация:

Стандартизиран екстракт от Garcinia cambogia (Кокам)

Кокам или индийска ягода съдържа активното вещество цитрин.
Той подтиска синтезата на мазнини, стимулира изгарянето на мазнините
като клетъчно гориво по време на тренировка и подтиска глада. Това става чрез стимулиране производството на серотонин.
Ако желаете да понижите апетита си, да изгаряте повече мазнини или да блокирате образуването на такива - може да опитате КОКАМ!

Начин на употреба: по 1 капсула два пъти дневно. Да не се употребява от деца до 18 г.,
от бременни и кърмещи жени и при остри възпалителни заболявания на червата.

Условия на съхранение: на сухо, проветриво място при стайна температура, без пряка слънчева светлина.

Опаковка: 60 капсули
 
Търсете в аптечната мрежа и билковите магазини 

Аз не съм ползвала това чудо, но някой ако е - нека сподели опит! Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 12:50 от дръндрън

# 1
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Ее не мога да повярвам , че никой не е ползвал това чудо ! ?
Ми да взема аз да направя сефтето ли ... Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 2 530
Миналата година си бях купила от магазин за здравословно хранене. Честно казано- нищо.

# 3
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Миналата година си бях купила от магазин за здравословно хранене. Честно казано- нищо.


Е как нищо ... Някой из форума го беше похвалил много

# 4
  • София
  • Мнения: 2 840

Е как нищо ... Някой из форума го беше похвалил много

Аз го хваля.
Ето, казвам си - аз съм едно същество, което от сто и кусур кила се докара до 63/с вариации надолу-нагоре, толеранс 2-3 кила, 61-64/ в рамките на година, като основните паднаха за около 5 месеца.Казах го това и в другата тема, ама повтарям за тези, които ще дойдат само тук.Та, след това смъкване, направо стана невъзможно да разкарам останалите ми 13-14 кила.Аз съм 163 см. и моите нормални килограми са под 50.Значи, все още имам предостатъчно за смъкване, ама - не щат да падат.Но....когато почнах да ползвам тази билка, в началото не видях резултат, но след първата седмица, докъм третата, бях свалила 5 кила.Моля, говоря за 5 килограма, при забавен метаболизъм, за 20 дена, като в първата седмица не слабях, значи- за две седмици, при това без строг режим, за периода съм имала 2 гладни дена в двете седмици, в останалото време съм си яла като пич.
Последва дълъг угоителен период, в който ги спрях, надебелях 4 кила за 5 дена, задържах ги с много упорито ядене още една седмица.Като в този период пропих китайските капсули/ефект - никакъв/След това ги спрях.И....започнах да пия пак кокама.За 1 седмица килата ми си паднаха.Всичките 4.Днес съм вече в разход - 5 са станали.Сега съчетавам билката с Кла.Ама...не съм много редовна, защото пише 3 пъти на ден след ядене, а аз не ям така....аз похапвам непрестанно....абе..сложна работа.
Но....това е за кокама.На мене ми действа.На други им действат китакските.На мене ми беше зле от тях и не отслабнах.С тези нямам никакви осезаеми физически усешания, които да определя като необичайни.Това ме радва.Аз съм малко хипохондрична и изобщо не съм склонна да пия нещо, което дори и съвсем малко да ме смути.

# 5
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187

Е как нищо ... Някой из форума го беше похвалил много

Аз го хваля.
Ето, казвам си - аз съм едно същество, което от сто и кусур кила се докара до 63/с вариации надолу-нагоре, толеранс 2-3 кила, 61-64/ в рамките на година, като основните паднаха за около 5 месеца.Казах го това и в другата тема, ама повтарям за тези, които ще дойдат само тук.Та, след това смъкване, направо стана невъзможно да разкарам останалите ми 13-14 кила.Аз съм 163 см. и моите нормални килограми са под 50.Значи, все още имам предостатъчно за смъкване, ама - не щат да падат.Но....когато почнах да ползвам тази билка, в началото не видях резултат, но след първата седмица, докъм третата, бях свалила 5 кила.Моля, говоря за 5 килограма, при забавен метаболизъм, за 20 дена, като в първата седмица не слабях, значи- за две седмици, при това без строг режим, за периода съм имала 2 гладни дена в двете седмици, в останалото време съм си яла като пич.
Последва дълъг угоителен период, в който ги спрях, надебелях 4 кила за 5 дена, задържах ги с много упорито ядене още една седмица.Като в този период пропих китайските капсули/ефект - никакъв/След това ги спрях.И....започнах да пия пак кокама.За 1 седмица килата ми си паднаха.Всичките 4.Днес съм вече в разход - 5 са станали.Сега съчетавам билката с Кла.Ама...не съм много редовна, защото пише 3 пъти на ден след ядене, а аз не ям така....аз похапвам непрестанно....абе..сложна работа.
Но....това е за кокама.На мене ми действа.На други им действат китакските.На мене ми беше зле от тях и не отслабнах.С тези нямам никакви осезаеми физически усешания, които да определя като необичайни.Това ме радва.Аз съм малко хипохондрична и изобщо не съм склонна да пия нещо, което дори и съвсем малко да ме смути.


Тъй като и на мен ми е зле от китайските си мисля, че може би с кокама ще ми излезе късмета.  baby_neutral 
Казваш, че си си яла нормално през цялото време така ли ? И без физическо натоварване ?
А и да те питам - каква им е цената на тия таблетки и наистина ли в аптеките се намират? И какво е това чудо Кла ?

( Май много въпроси наведнъж станаха )

# 6
  • София
  • Мнения: 2 840
Тъй като и на мен ми е зле от китайските си мисля, че може би с кокама ще ми излезе късмета.  baby_neutral 
Казваш, че си си яла нормално през цялото време така ли ? И без физическо натоварване ?
А и да те питам - каква им е цената на тия таблетки и наистина ли в аптеките се намират? И какво е това чудо Кла ?

( Май много въпроси наведнъж станаха )

Виж, аз съвети, ако почна да давам....ехе...
Мога само да споделя опита.Виж момичетата в темата за китайските са доволни.Аз затова казах, че явно е до организъм, може пък, като ни е било зале и на двете от китайските, и на тебе да ти действа  кокама.Първата седмица не усетух някакъв резултата, но после...писах вече.
Ами....не съм спортувала.По 1 час на пътеката вкъщи, ама ентусиазмът ми трая за около 4 дена.Иначе ходя пеша, от НДК до Попа, после по Патриарха,Витошка....с прекъсване, с посядане за кафе и похапване, цигарки, лафче...абе, около час и половина, ходене,. но с прекъсване, тоест, не е натоварващо, да речеш, че гори калории., но не повече от три дена, завъ
Но!Трябва да кажа, че при мене е валиден този режим - 1 ден - нищо, на следващия - безвъглехидратно и то до 5 часа следобед, на следващия ден нормално хранене, но до 7 часа.Следва яко плюскане, но ако ще оставаш все на яко ядене, на всеки три дена плюскане, слагам 1 ден глад и 1 ден безвъглехидратно.И така, както виждаш, нищо сложно, за 20 дена 5 кила.

Кла е Свързана линолова киселина.Има я в аптеките.Стига за 5 дена опаковката и струва 10 лв.
Кокам не зная да има в аптеките.Аз ги купувам от фирмения магазина на вносителя, който е в центъра на София.При тях си купувах и жен шен, от него бях доволна също много, защото ми даваше енергияи можех да не ям, без да ми призлява, което е много важно за мене.
Кокам струват 8 лв. и стигат за месец.

# 7
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Може ли някой да пусне снимка ???

# 8
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
КЛОНКА мерси! Аз няма да съм на яко плюскане, ама и без нищо не хич пък едва ли ще стане. Дано да намеря тука тая индийска ягода, че София ми е далечко Simple Smile Сега ще търся инфо и за Кла, щото и на мен ми става зле като не се храня ...
Ама за тва ягодата, сега като четох другаде, май го съчетават с физическа активност  newsm78
Ти на коя фирма взимаш, че май различни има .. ?

Може ли някой да пусне снимка ???

Снежка : ето тука има няква снимка http://www.tnt-21.com/bg/ayurveda/safeherbs/ayur_kokam.htm

# 9
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Тука пък пише , че е тиква Simple Smile http://www.envisionyourhealth.com/Garcinia.html  ........

# 10
  • София
  • Мнения: 1 326
Кокам не зная да има в аптеките.Аз ги купувам от фирмения магазина на вносителя, който е в центъра на София.При тях си купувах и жен шен, от него бях доволна също много, защото ми даваше енергияи можех да не ям, без да ми призлява, което е много важно за мене.
Кокам струват 8 лв. и стигат за месец.

A ще споделиш ли по-точно от къде ги купуваш?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 840

A ще споделиш ли по-точно от къде ги купуваш?


Ами, това е едно симпатично магазинче, в което се предлагат всякакви такива индийски, китайски/за японски не гарантирам/продукти.Магазинът е фирмен, на вносителя.Има всякакви неща, даже и продукти/като китайските капсули за отслабване/, които не са на този вносител.Даже предлагат и консултация с лекар, специалист по източна медицина, занимаващ се с билки/лекарка е, всъщност, появява се в някакви дни, но аз не съм се консултирала, защото дават една книжка, в която има описания на продуктите и аз си четох оттам, самата лекарка май я е писала, не помня/.
Та, магазинчето е до НДК, на бул."Пенчо Славейков", срещу :Св.Екатерина", бившата клиника на Чирков,до 22СОУ.Ако наистина се интересуваш,пада се на ъгъла на ул."Цар Асен" и бул."Пенчо Славейков".Доста е лесно мястото.

Честно казано, един от моите лични проблеми е призляването по време на диети, нещо, което с жен шена, дето е формула за спортисти/защото те имат и женска формула и разни други/ и с гарцинията, не беше проблем, просто бях в добра форма.Не гарантирам, че са ми убивали апетита, аз и без апетит, ако реша да ям, си ям.Апетита си го контролирам с воля, аз просто исках да не ми става зле, като не ям - да не ми се вие свят, да ми причернява и от този род.И в голяма степен получих този ефект.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 840
Сега ще търся инфо и за Кла, щото и на мен ми става зле като не се храня ...
Ама за тва ягодата, сега като четох другаде, май го съчетават с физическа активност  newsm78
Ти на коя фирма взимаш, че май различни има .. ?

Аз си купувам Кла на Ади фарма, може да има и на други, възможно е да ги произвеждат и Биогейм, но досега само на Адифарм са ми предлагали.Водят се фатбърн, както и елкарнитина, обаче са с много добро действие иизлизат скъпичко на месец.
А относно симптомите на призляване, мисля, че жен шенът ми беше най-полезен, просто имах много енергия.
Абе, човек трябва да намери най-подходящото за себе си.
За да докарам някакъв режим докрай, просто ми трябват такива неща, за да не припадам, а не за да ми убиват апетита, мога да не ям и с просто ползване на собствената си воля, ама...като ми призлее....всичко отива по дяволите....

# 13
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187

A ще споделиш ли по-точно от къде ги купуваш?
Та, магазинчето е до НДК, на бул."Пенчо Славейков", срещу :Св.Екатерина", бившата клиника на Чирков,до 22СОУ.Ако наистина се интересуваш,пада се на ъгъла на ул."Цар Асен" и бул."Пенчо Славейков".Доста е лесно мястото.


Ще кажеш ли коя е фирмата, понеже не съм от София, и до това магазинче едва ли ще стигна Simple Smile  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 2 840
Ще кажеш ли коя е фирмата, понеже не съм от София, и до това магазинче едва ли ще стигна Simple Smile  Hug

За жалост, изхвърлила съм опаковката, върху която беше българският текст, имам само шишенцето.Утре ще мина през магазина и ще ти кажа, имаха и сайт, мисля, та ще можеш да им видиш и другите продукти.
Обаче, там, където си пуснала снимка за Снежка, опаковката е същата, значи е същият продукт, няма ли в този сайт начин да стигнеш от продуктас, до фирмата?!Пробвай, а аз утре ше ти кажа с точност.

ами...ето, де, точно, като изтриеш част от текста в адреса и ти излиза фирмата.Баш тя е.
http://www.tnt-21.com/index.htm

Не го бях разглеждала сайта, ама там го има и магазина, и докторката, за която писах, изобщо, разгледай го, ако има възможност за поръчка - добре, ако не - прати им запитване откъде да си закупиш продуктите им в съответния град, те знаят дистрибуторите си, предполагам.

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 16:42 от КЛОНКА

Общи условия

Активация на акаунт