Моля ви за отговор-спешно

  • 458
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 160
Мами кажете ми :Може ли педиатърката която ми е издала болничния миналата година (март или април беше) сега да ми издаде копие, понеже във фирмата в която се водя на работа са го изгубили..... #Cussing out.Иначе майчинството ми заминава на кино... Close
Трябва да и звънна след малко но искам първо да съм подготвена, понеже аз я смених от декември....да не ми направи някой номер : Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 978
Разбира се, че може. Не се притеснявай. Ще ти издаде дубликат. Само че аз недоумявам как така са ти загубили болничния. Къде блее счетоводителя Ви?

# 2
  • Мнения: 227
Би трябвало да могат да ти извадят копие,нали всичко се пази.

# 3
  • Мнения: 6 461
Разбира се, че може. Не се притеснявай. Ще ти издаде дубликат. Само че аз недоумявам как така са ти загубили болничния. Къде блее счетоводителя Ви?
   Peace
Защо пък теб ще ангажират с тази работа .Мисля че от фирмата трябва да се свържат с лекаря и да изискат дубликат.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 160
Ами счетоводителя е един завеян.....Не ми се кара с него Stop ,айде ще ходя да си извадя нов.
Благодаря много на всички за бързите отговори  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 978
MadGirl, не става въпрос за това да се караш, а за това всеки да си гледа работата/интересно, аз на колкото хора съм го казвала това всеки се засяга Simple Smile/ Дими е права редно е от фирмата да изискат дубликат.

Общи условия

Активация на акаунт