Отново за бенките!

  • 900
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 822
Здравейте!
От раждането на първото си дете забелязах няколко съмнителни бенки по тялото си. На гърдите имам две тъмнокафеви и не са идеално кръгли, а под едната гърда даже бенката ми е издадена като брадавица.Ходих на джипито вчера, но каза че не били обезпокоителни, а ги гледа отдалеч и не му показах всичките.Изпрати ме по живо по здраво, без направление естественно, а аз си останах с притесненията.  ooooh!
Чудя се са отивам ли на частен кожен да ме види, защото изчетох такива сериозни неща в нета за бенките!
На съпруга ми братовчетка му почина от рак на кожата на 28 години.Тогава детето и беше на 3 годинки.Затова ме е страх.
Май на личните лекари не може да се разчита много?!  Thinking

# 1
  • Мнения: 100
явно на всички след раждане или им излизат бемки, или стават по-големи и на мен няколко ми поизпъкнаха, та и аз посетих кожен лекар по темата, понеже и без това имам много.

бемките трябва да се следят и поне на 6 м. да се посещава специалист, не GP, за да ги вижда.

във форума има много по темата, но явно и лекарите не са едно мнение да се махат ли бемките или не. на мен ми препоръчаха да не махам бемки щом са спокойни и не са на място където са подложени на триене от дреха или нещо друго.

при всички случаи не е лошо да се видят от лекар.

# 2
  • Мнения: 151
Аз бях същия случай: след раждане много брадавици и бемки. Отидох в кожна /Медицинска/ при д-р Дерменджиева. Брадавиците изгори, а бемката я отряза с местна упойка. За повече инфо, на лични.  Simple Smile

# 3
 Д-р Чолакова кожен лекар в ДКЦ8 София ж.к.Надежда лекува с течен азот брадавици ,а за консултация за бенки, тя е много компетентна. Можете да се доверите  на нейното мнение-просто няма грешка.Работи  и с направления от личен лекар .Тел.9361227 вътр 238 понеделник,сряда, петък-13-19 часа,вторник,четвъртък-8-14часа

# 4
  • Мнения: 636
И аз имам беНки. Даже докато бях бременна ми махнаха една малка издадена от зърното на едната гърда SickНищо не усетих.

Общи условия

Активация на акаунт