Какво давате за червено гърло?

  • 3 011
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Гърлото на детето ми е доста зачервено и естествено лекарката изписа антибиотик,но аз няма да бързам да го давам.Кажете вие как лекувате болно гърло?Каза ,че няма гной ,не виждам защо да му давам антибиотик?

# 1
  • Мнения: 25
Аз давам angin-heel S.Това е хомеопатично лекарство аз съм лекувала 4 пъти с него и то успешно.Единият път беше даже гнойна ангина

# 2
  • Мнения: 1 564
На нас за зачервено гърло последния път ни изписаха Суметролим и Проспан.Пожелавам ви бързо оздравяване. Party

# 3
  • София
  • Мнения: 797
 Ако детето може да смуче бонбони - ефизол, по половинка през 2ч., общо 3 хапчета за деня, педиатър ни го е изписвал, само че сме малко по-големи от вас.

# 4
  • Мнения: 420
А Тантум верде за смучене или Салвия пастили на Д-р Тайс стават ли за дете на 2г.?

# 5
  • Мнения: 151
Няколко пъти съм спасявала положението с Изопринозин. Ако решиш да го използваш, трябва да пиете много течности. Освен това и давай нещо за смучене, което си избереш от гореизброените.
Но от Изопринозина съм много доволна.... newsm10
Бързо оздравяване !

# 6
  • Мнения: 417
Ако няма гноини налепи и дъха на детето не мирише лошо аз не лекувам червено гърло или уголемиени сливици при децата си с нищо. Сливиците са лаборатория за имунни клетки и е нормално при боледуване да са раздразнени. Давам, чайчета, преварена вода с лимон и малко мед. Правя инхалации с вода или с лайка. Ако няма усложнения минава за два до три дни.

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Чай от шипки с мед .....

# 8
  • Мнения: 8 917
Гърлото на детето ми е доста зачервено и естествено лекарката изписа антибиотик,но аз няма да бързам да го давам.Кажете вие как лекувате болно гърло?Каза ,че няма гной ,не виждам защо да му давам антибиотик?
При нас засега помага често мазане на гърлото с Хексорал и Калкареа Карбоника+Меркуриус

# 9
  • София
  • Мнения: 2 351
Давай смело от билковите лукчета.Ако намериш китайски небет шекер - това е пак като бонбонки.бабешки сиропи има много рецепти.

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Пръскам Тантум Верде  Peace
Ако не е наистина сериозно, минава мн.бързо.

# 11
  • Мнения: 2 849
За зачервено гърло -капки през нослето ,коларгол мисля ,че бяха .

# 12
  • Мнения: 3 271
От доста време ползвам само AnginHeel и за нас, и за децата. Много бързо помага, дори при гнойна ангина  Peace
Ползвала съм Тантум Верде само веднъж при една силна гнойна ангина, малко след която махнахме 3-тата сливица на сина ми. Беше много ефикасно

Да се дава антибиотик за зачервено гърло, ако няма други усложнения ми е меко казано странно  ooooh!

# 13
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Тантум Верде,но ако не е много зачервено,иначе антибиотик! Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 797
А Тантум верде за смучене или Салвия пастили на Д-р Тайс стават ли за дете на 2г.?

 Тантум Верде е за деца над 5г., съдържа ментол и може да се направи алергична реакция. Сега гледам , че са пуснали Тантум лимон, който би трябвало да е без ментол newsm78

Няколко пъти съм спасявала положението с Изопринозин. Ако решиш да го използваш, трябва да пиете много течности. Освен това и давай нещо за смучене, което си избереш от гореизброените.
Но от Изопринозина съм много доволна.... newsm10
Бързо оздравяване !
  А този Изопринозин какво представлява? За какво се дава?

Общи условия

Активация на акаунт