Пазаруване в eBay

  • 9 206
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Ако някой е пазарувал там, може ли да помогне, давайки стъпка по стъпка действията, които трябва да се извършат? Мисля, че ще е полезно за много мами, защото наистина изобилието е гигантско там, както и цените са много ниски.
Например аз днес влязох в eBay.de.
Намирам каквото искам.
До цената има възможност да предложиш по-висока цена (така разбирам, но не зная дали е така или не)
Да речем, предлагам най-високата цена и изчаквам периода, когато свърша "търгът"
Какво се случва по-нататък?

И още няколко въпроса: имам Райкарт, която е кредитна, но едва ли Борика работи извън БГ. Трябва да си направя кредитна карта, нали?  newsm78

Има ли някъде в офертите указание с какво искат да стане плащането?
Въобще, моля ви, разяснете повече за това онлайн пазаруване, че вече ми окапаха очите по разни неща там  Confused
А и със сигурност можете да бъдете полезни и на други шопинг маниачки  Peace

Благодаря предварително!  Heart Eyes

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Имаше вече такава тема,подробно беше разнищен въпроса. Peace

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А къде е тази тема? Обърнах клюкарника вече два дни, така и не я открих. Нещо именце, линкче, ако може Embarassed

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Не помня точно заглавието,ама не беше в клюкарника,а тук.

# 4
# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Аз лично с немския не се справям добре,затова прочетох указанията в ebay.com,където са на английски.Ако и на теб ще ти е по-лесно така виж ги там,ако имаш конкретни въпроси питай на лични,ще се постарая да ти помогна доколкото мога. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 326
Виж това дали ще ти помогне

http://madcowtuning.bg/eb/payment/

# 7
  • Мнения: 686
  Аз лично с немския не се справям добре,затова прочетох указанията в ebay.com,където са на английски.Ако и на теб ще ти е по-лесно така виж ги там,ако имаш конкретни въпроси питай на лични,ще се постарая да ти помогна доколкото мога. Peace

Благодаря ти много за отзивчивостта!  Hug наистана ще се възползвам от предложението ти и ще питам на лични. Чакам сега да ми дойде съобщението за регистрация, както и тепърва ще си вадя кредитна карта, защото моята е само чрез Борика.

А можеш ли да обясниш каква е разликата между eBay.com и eBay.de Защото вчера в немското видях хора, които от България продават нещо си  newsm78 леле, сигурно много тъп въпрос, ама така ме вълнува този вид шопинг  Embarassed Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 115

Дали сте изключително ценна информация. Благодаря  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 797
А някой пазарувал ли е от www.ebay.co.uk ? И би ли обаснил как става? Какъв е начина на плащане?

# 10
  • София
  • Мнения: 4 128
www.ebay.co.uk е подобен на продавалника, но нещата се продават на принцип на аукциони.
С наддаване или buy it now цена.
Всеки аукцион е различен и зависи от продавача.
Също така се приемят различни начини на разплащане, но основно е PayPal, postal order, check.

Най-лесния начин е да стане чрез познат в Англия. Иначе плащането се оскъпява или бави.
И не си заслужава за играчка от 15 лева да се платят 24 лева за банков превод.

Зависи какво се търси. Повечето неща там са използвани или намалени нови. Затова ако се търси може да се намерят много изгодни оферти.
Обаче е огромна загуба на време. Мога да прекарвам non stop в разглеждане на дрешки и играчки..........
Трябва да се чете внимателно  преди да се наддава.

http://madcowtuning.bg/eb/payment/ - Ако този човек е надежден всичко може да стане много лесно. Основния проблем за мен с ebay е да намеря кой да ми плати, това което съм спечелила.

# 11
  • София
  • Мнения: 797
...

http://madcowtuning.bg/eb/payment/ - Ако този човек е надежден всичко може да стане много лесно. Основния проблем за мен с ebay е да намеря кой да ми плати, това което съм спечелила.

  А някой пробвал ли е този начин? И тази PayPall система за разплащане какво представлява? В България има ли я?
 Май ще се отказвам, много сложно ми се струва. Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 4 128
Не съм пробвала този сайт. Засега успявам да намеря PayPal чрез познати.
PayPal е система за онлайн разплащане както epay.bg
Много е удобна и аз знам за нея от 5 години. Не знам кога е създадена. В САЩ и Западна Европа е много популярна, тъй като позволява изпращането на пари безплатно или срещу много малки суми.
 Не работи с България. Но работи със всички големи страни, както и със страни като Китай, Турция, Тайван и ....
www.paypal.com е един от сайтовете й. Там пише всичко.

При нас е сложно пазаруването от ebay заради плащането. Но пък например поръчах маратонки за бебето на Nikе за 15 лева.
За мен си заслужава. Особено заради дрехите и играчките.

# 13
  • София
  • Мнения: 797
 Благодаря ти, Stryper! И на мен ми направиха  впечатление детските маратонки, има нови на много изгодни цени. Определено си заслужава.

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Момичета,току що платих от тук http://madcowtuning.bg/eb/payment/,човека е много точен.Преди работа минах да му дам парите,докато стигна до тук вече бях получила съобщение от продавачите,че плащането е извършено. HugСега ще си чакам поръчката.

Общи условия

Активация на акаунт