Въпросче към мамите с къси коси :))

  • 736
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 296
Здравейте, мамчета Simple Smile
Наскоро се постригах късо и искам да попитам тези мамчета с къси коси, какви продукти за оформяне на прическата си използват? Гел или нещо по-хитро? 
Искам да постигна небрежно рошав вид на косата си в стил Мег Райън:) Знам, че Лореал имат един продукт Out of Bed-някой от вас да има впечатления от него?
Ще съм ви много благодарна да ми препоръчате нещичко Hug

# 1
Скоро си взех пяна с вакса на вела  дизайн,при мен се получава ефекта,не е скъпо и е много лесно,но всяка коса си има своите продукти-експериментирай Laughing

# 2
  • Варна
  • Мнения: 472
На няколко места вече четох, че май тази година ще са на мода по-къси коси.

Вярно ли е? и какви точно прически?
/освен тази на Виктория Бекъм  Confused /

# 3
  • Мнения: 330
И моята коса е къса - ще следя темата с интерес.

# 4
  • Мнения: 4 726
Била съм с къса коса, с вакса постигах най-добър стилизиращ ефект. Не възприемам стилизилащите продукти, които втвърдяват косата Naughty

# 5
  • Мнения: 1 926
На няколко места вече четох, че май тази година ще са на мода по-къси коси.

Вярно ли е? и какви точно прически?
/освен тази на Виктория Бекъм  Confused /
Hug

май без да искам съм в крак с модата
А на къса коса какви цветове отиват,защото нещо не ми се връзва къса червена коса например...

# 6
  • Мнения: 4 726
Много харесвам къса платинено руса коса Simple Smile Никога няма да бъда естествено, но има жени, на които много отива.

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добре се оформя късата прическа и с пяна за коса.

# 8
  • Мнения: 259
Наскоро и аз се постригах късо,рашавия ефект постигам с вакса за коса на Лонда,но се слага само по краищата на косата с придирпване на горе.

# 9
  • Мнения: 6 461
За оформяне на прическата най добре да използваш пяна за коса.
Докато косата е още влажна се нанася пяната ,оформя се в прическа и по желание се издухва.

Общи условия

Активация на акаунт