Предложения за GSM

  • 3 686
  • 56
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 511
Здравейте!  balloon
Приятелят ми иска да ми подари GSM за Свети Валентин, но аз не мога да си харесам....Някои може ли да ми препоръча нещо?

# 1
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Зависи как ще го ползваш. Дали като тел., дали като камера и фотоапарат или като комп. Аз имам Nokia N 73 и съм фен на тази марка. Независимо какво ще избереш ,ще бъде супер, защото ще ти бъде поднесен с много любов на един прекрасен празник! Съветвам те да си го избереш в червено , защото е фешън, а и самите тел. изглеждат много добре. И после да ни го покажеш, ей! Laughing

# 2
  • Русе
  • Мнения: 511
В момента съм с N 70  и там е работата, че хем искам по-малък и по-женствен...хем да си е пак умничък като Nokia. То такъв вариант май все още няма... Blush

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 19:14 от OnlyOne

# 3
  • Мнения: 27 524
И аз искам, ама все не мога да си харесам.  Crossing Arms Ще следя темата ти  Peace

# 4
  • Мнения: 1 425
Аз съм с Нокия N73
и съм много доволна. Има и допълнителна памет, а камерата му е с 3,2 мегапиксела. Перфектен телефон.

# 5
  • Мнения: 295
Аз съм с моторола v360 с камера има допълнителна карта .Иаз като теб не можех да си избера една вечер моя се прибра и ми го подари . Simple Smile

# 6
  • Русе
  • Мнения: 511
Сега видях в нет-а Samsung E930. Някои да има някакви наблюдения върху него? newsm78

# 7
  • Мнения: 2 616
Аз съм твърдо за Моторолите  newsm10

# 8
  • Мнения: 6 167
аз карам моторола в3 и ми харесва.
имам и сони ериксон.
като цяло, според мен вси4ки са умни4ки, важно е на теб какво ти харесва.

# 9
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
samsung x 820, тъни4ка бисквитка, много добър!

# 10
  • България-София
  • Мнения: 573
Аз съм с Нокия N73
и съм много доволна. Има и допълнителна памет, а камерата му е с 3,2 мегапиксела. Перфектен телефон.
Съпругът ми има такъв и не е доволен заради джой стика - не му е удобно да борави с него.иначе прави страхотни снимки.
Аз имам Нокиа 6280 - и много съм доволна.

# 11
  • Мнения: 302
И аз допреди месец бях изправена пред същата дилема!Бях се спряла на Motorola V3,но не си я купих само защото има много малко памет/само 5 MB/,а иначе страшно ме кефеше защото е тънка.В крайна сметка си взех Sony Ericsson z530i- 28mb памет,infra red,bluetooth,слот за допълнителна карта-доста екстри за този ценови клас! Peace

# 12
# 13
  • Мнения: 5 140
Това са моите предпочитания.

Sony Ericsson Z550i


Samsung E530


Nokia 7373

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 19:02 от sineo4ka

# 14
  • Мнения: 5 622
Аз държах да е с капаче и си взех  N71. Страшен е. След Самсунга,  ми дойде малко по-голям, но сега му свикнах и му се кефя максимално. Каквото искаш, това има Wink  Peace

Общи условия

Активация на акаунт