антиспермални антитела

  • 1 257
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте момичета, обръщам се към вас с молба за помощ. До скоро диагнозата ми беше ПКЯ, доказано хормонално и ехографски. Правиха ми лапароскопия и фенестрация на яйчници. Три месеца след операцията си проконтролирах хормоните и на своя глава си пуснах антиспермални антитела, изследват ги в София в Цибелаб. Излезе резултат 111 при норма под 60. Това направо ме сбърка, очаквах проблема да изкочи от някъде, щитовидна, надбъбречна, андрогени но те са в ред, а ето имунологичен проблем. Ако някоя от вас е запозната или има подобен проблем нека ми даде някаква яснота. Интересно ми е защо в Цибелаб ми взеха 25 лв, а на други места в София и Плевен е по-скъпо, на какво се дължи това. Знам че изхода е инсеминация и инвитро, но преди това провежда ли се някакво лечение. Може ли да се повлияе това заболяване с някакви медикаменти? Какви са всичките негативи? В понеделник съм при Стаменов, ще говоря и с него и евентуално ще ги повторя някъде изследванията, дано да е някаква лабораторна грешка.  Е това е от мен, моля ви за някакъв коментар

# 1

Общи условия

Активация на акаунт