Подгревател на Нук ?

  • 477
  • 3
  •   1
Отговори
  • Трявна
  • Мнения: 174
Момичета, помагайте !
Купих от Продавалника подгревател за храна на Нук, но момичето ми го изпрати без упътване. И сега колкото и смешно да е - не знам вътре наливам ли вода, ако наливам докъде newsm78 / няма резка, обозначаваща ниво/.После на копчето за степени има рисунка шише с биберон и бурканче с пюре - явно това са подходящите степени за мляко и пюре, обаче има и още няколко степени неубозначени.Те за какво са? А ако искам да затопля извадено от хладилника пюре тогава на каква степен newsm78
Моля ако някоя от вас ползва такъв да обясни Praynig
Предварително благодаря Hug

# 1
  • Мнения: 284
Пиши на лични на момичето от което си го взела да ти обясни как се ползва.Аз не съм ползвала такова нещо и не мога да помогна,но това е което ми хрумна на пръв прочит.Дано се включи някоя мама,която има такъв  bouquet

# 2
  • Трявна
  • Мнения: 174
Ами няма как да стане,защото на нея и е бил подарък- упътването било на английски , тя не го е ползвала изобщо - топлила е в микровълнова.Съответно нищо не знае и не може да ми помогне... Embarassed
За по-ясно ето как изглежда
 http://www.family-bg.com/catalog/prX_1070.htm?osCsid=5bb81d803c3 … e81e8164132cb9d7e

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 15:00 от Sarlita

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
"Подгряване на шишета:
Поставете шишето в уреда, налейте вода във вътрешния съд докато се напълни догоре. Завъртете ключа на обозначението шише.   Червената лампичка светва.След ок. 10 мин е достигната желаната температура и червената лампичка загасва. Според количеството и съдържанието времето за подгяване е различно.Преди да нахраните детето си проверете дали сте постигнали желаната температура.След употреба изключете уреда като върнете ключа обратно на посоката на часовниковата стрелка в изходно положение.

Подгряване на бурканчетата с храна:
Преди да поставите бурканчето в уреда, свалете етикета и отворете капачката. Налейте достатъчно вода, докато напълните вътрешния съд. Завъртете ключа в положение- бурканче. Червената лампичка светва. За равномерно подгряване на съдържанието често разбърквайте. След ок. 15 мин е достигната желаната температура и червената лампичка загасва. Според количеството и съдържанието времето за подгяване е различно. За поддържане на топлината върнете ключа на обозначението- шише. Преди да нахраните детето си проверете дали сте постигнали желаната температура. След употреба изключете уреда като върнете ключа обратно на посоката на часовниковата стрелка в изходно положение.

С уреда храната може да се поддържа за кратко време затоплена. Термостата служи за поддържане на температурата. От хигиенна гледна точка храната не трябва да се поддържа затоплена повече от час.

Уредът практически не се нуждае от подръжка. Достатъчно е да бъде почистен отвън и отвътре с влажна кърпа и малко препарат. За да избегнете варовиковите отлагания почиствайте уреда след всяка употреба.

Общи условия

Активация на акаунт