Бързо,лесно и трайно отслабване с мляко и лимони

  • 116 141
  • 466
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 218
Здравейте,от доста време чета публикацийте в този форум,много са ми интересни и забавни всички теми тук.Пробвах известно време Японското чудо(без особено големи резултати)след това се прехвърлих на Рицарките,чийто режими са доста добри и аз ги изчитах всеки ден с огромно удоволствие,но вчера попаднах на нещо много интересно и съм решила да го пробвам.Една позната ми съобщи за тази диета и ме увери,че резултатите са зашеметяващи.В какво се състои диетата:
1-ви ден:Едно кисело мляко със сока на един лимон
2-ри ден:Едно кисело мляко със сока на два лимона
3-ти ден:Едно кисело мляко със сока на три лимона
...................................................................................
и така всичко се повтаря като всеки ден се увеличава бройката на лимоните
7-ми ден:Едно кисело мляко със сока на седем лимона Sick
Иначе през деня се яде всичко което пожелаеш без сладко,тестено,газирано и алкохол.
Този режим се пази една седмица,след това се почива една седмица и пак се повтаря.А резултат бил 14 кг.за един месец,за което не гарантирам все още,но дано да е така baby_neutral
Знам че не е много здравословно да се отслабва с такова темпо,но вече от едим месец съм на диета и нямам кой знае какви резултати,такаче се наемам да я спазвам.
Та молбата ми е ако някой е чувал за тази диета,ако е постигал някакви резултати или е решил да я спазва нека пише Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 765
Имаше преди подобна диета с лимони, но без мляко.
Трябва да имаш здрав стомах за тази диета.

# 2
  • Мнения: 2 673
=.....малеееееееее,  ooooh!отивам за лимони....  animal037

# 3
  • София
  • Мнения: 218
Да вярно е и това,преди всичко трябва да се замислим за здравети си и след това да предприемем каквито и да било действия за отслабване.Аз засега слава богу нямам никакви оплаквания със стомаха,а иначе съм го подлагала на какви ли не изтезания,та мисля че ще се справя.Пък и какво са  някакви си седем лимома за ден Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 1 254
Само 1 въпросче, ако може  Peace
Млякото и лимонът/лимоните едновременно ли се консумират и в коя част на деня - сутринта или вечерта Simple Smile Някое от храненията ли заместват?

 Hug Мерси предварително, mimitka!
Мисля да се включа към твоята схема от понеделник, например. Tи кога стартираш? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 91
Ще взема да се включа и аз от понеделник ,че от китайските капсули нямам ефект,дано тука имам по големи резултати Praynig

# 6
  • Мнения: 577
звучи добре,дано да е ефикасно Praynig.аз изобщо не сьм на 'ти'с диетите но с тази май ще мога да се справя.мимитка  ти от колко време си на този режим и какьв ти е резултата?аз имам мноооогоооо за сваляне Tired
благодаря предварително за отговора Hug

# 7
  • Мнения: 577
опс,извини ме за глупавите вьпроси, едва сега прочетох ,че ти сега я почваш.

# 8
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Тези дни преглеждах тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=52341.msg965468;topicseen#msg965468 там я има тази диета  и аз се чудих дали да  не наблегна на лимoните

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 18:48 от Солетка

# 9
  • София
  • Мнения: 218


 Значи,до колкото разбрах тази смес се прави сутрин и може да се яде до вечерта,по една-две лъжички,а иначе се храните нормално без хляб и сладко както посочих по-горе.Аз примерно млякото с лимоните ще го ям за закуска,след това плодове и вечер ще се храня нормално(предимно с месо и зеленчуци)понеже не мога да пропускам вечеря и да си лягам гладничка.
Днес ми е първи ден,така че ако има желаещи да се включат към мен още не е късно HugХапнах си млекцето с едно лимонче и да ви кажа доста киселичко беше,та незнам каква ще я свърша по-натам,а ма хората са казали:Трай бабо за хубост,а пък и аз твърдо съм решена да се отърва най-после от излишните килца,та ще устискам,а и за резултати ще ви пиша Laughing,надявам се добри

# 10
  • Мнения: 7 263
Хммм аз съм чувала за тази диета, но знам че целия ден консумираш само млякото и лимоните Sick Sick Sick.
А мисля че ако на ден си на едно мляко и колкото там се падат лимони - няма начина да не заслабнеш бързо.
Моля и аз Мимитка да каже горе - долу какъв е бил режима на нейната приятелка.

# 11
  • София
  • Мнения: 218
Ами аз казах вече,освен млякото с лимовият сок е позволено да се хапват и други неща,защото лимоните разграждат,аз не бих се подложила само на лимони,това е убийствено,дори да ми кажат,че 20кг.се сваля Stop

# 12
  • Мнения: 577
и аз се записвам от утре,довечера ще се зарея с лимони,че сьм станала една дебелана   TiredSick

# 13
  • София
  • Мнения: 2 840
Ами аз казах вече,освен млякото с лимовият сок е позволено да се хапват и други неща,защото лимоните разграждат,аз не бих се подложила само на лимони,това е убийствено,дори да ми кажат,че 20кг.се сваля Stop

Да-да...разграждат лимоните..никакви такива.Вярно, съдържат разни там вещества, които спомагат, а и доста витамин С, обаче, ако наистина говориш за резултати от -15 килограма за месец, то се обзалагам, че режимът на хранене изключва всякаква друга храна.Щото ако можехме да си ядем и да зобем лимони за "разграждане" и така да махаме по 15 килца месечно....ехе.....Ама...няма такъв филм, за жалост.

# 14
  • София
  • Мнения: 218
Е,бравос,вече станахме двечки,ще се подкрепяме,разбирасе.Само този киселаш да не вземе да ни се отрази и на настроението,че много лошо.Прочетох пуснатият линк,значи тази тема се е обсъждала доста отдавна,но положителни отзиви за съжаление няма,аз си мисля,че хората са си яли лимончетата,ама никакви хранителни ограничения не са правили и за туй така се е получило.Аз ще бъда стриктна,пък и прочетох,че трябва да се спазва 2 седмици,значи първата по описания по-горе от мен начин,а втората в обратна последователност,т.е.
8-ми ден-1 коф.кисело мляко с 6 лимона
9-ти ден-1 коф.кисело мляко с 5 лимона
.................................................................
13-ден-1 коф.кисело мляко с 1 лимон

Аз реших така да я правя и се надявам на 20 февруари(тогава е краят за мен)да съм поне -5 кг.Успех на всички,който ще пробват

Общи условия

Активация на акаунт