Монк

  • 9 548
  • 108
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39
От понеделник до четвъртък по BTV от 21.00ч.На мен ми е любимия сериал. Wink

# 1
  • Мнения: 2 229
Абе засичала съм го, но никога не съм се заглеждала. Някой ще обясни ли на 2, на 3 какъв е основният замисъл, Монк нали е някакъв особняк, какво му беше специалното? newsm78 Много хора са ми го хвалили иначе...

# 2
  • Мнения: 6 991
Монк е много интелигентне детектив, обаче е малко лудичък. Преди не знам си колко години е била убита (май) жена му и той все още я обожава, та вследствие на смъртта и е развил разни мании - страх от микроби, стриктна подреденост, много е срамежлив...Забавно сериалче, на мен са ми интересни как ги завъртат нещата... Grinning

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Въх, Еовин, ама как "малко лудичък"? Толкова е луд, милия...Чак е симпатичен с тази мания за ред и чистота.
 Познавам такъв човек, хич не му е лек живота.

# 4
  • Мнения: 15 619
Много е свеж сериалът.
Аз съм му върл фен.
Голямо кикотене пада в къщи между 9 и 10 вечерта. Joy Joy Joy

# 5
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Монк е сладур! Hug
 Манийте му са много ,както и страховете му-подредени са в скала - страх от микроби,страх от високо, абе май опита да ги изреди един път,ама го сецнаха.
 Това ,ако е в действителния живот е такъв ужас, а за заобикалящите и живеещите с него - Shocked нямам думи!
 А как спонсорира заводите за мокри кърпички  hahaha hahaha hahaha
 И у нас пада яко хилене! Само събуждам беба  Joy Joy Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 5 826
И аз съм фен на Монк, много му се хиля  hahaha

# 7
  • Мнения: 4 585
   Монк не е луд, нито лудичък. Монк е аутист. Смъртта на любимата му няма нищо общо с аутизма му. Все повече деца по света страдат от аутизъм.
  И да, в действителния живот е такъв ужас.

# 8
  • Мнения: 510
Не пропускаме серия със семейството. Много готино сериалче, Монк е супер забавен и симпатичен. За мен един от хитовете беше, че има фобия от прясно мляко.

# 9
  • Мнения: 537
И на мен много ми харесва.

# 10
  • Мнения: 11 747
И аз съм фен! Peace
Веднъж разказваше,че в гимназията е получил първите симптоми на заболяването си.Бил е лекоатлет и на старта на състезание  вместо да тръгне да бяга забелязъл,че връзките на обувката му не са равни и започнал да ги поправя,докато другите тичали,ли тичали!Тогава за първи път подобен факт се е оказал за него проблем!
Много ми е симпатичен милия,но и аз мисля че в истинския живот не би могло да е забавно! Naughty

# 11
  • Мнения: 479
И ние сме на "монк" мания Wink Снощи моят човек чак отложи къпането, за да го изгледа  Mr. Green  Доста е свеж на фона на всички филми с насилие, които гледаме по телевизия, кино и прочие... Hug

# 12
  • Мнения: 239
по-тап сериял небях гледала

# 13
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
   Монк не е луд, нито лудичък. Монк е аутист. Смъртта на любимата му няма нищо общо с аутизма му. Все повече деца по света страдат от аутизъм.
  И да, в действителния живот е такъв ужас.

Точно така е.
Всичките мании за чистота и подреденост са част от това, какво и липсата на чувство за хумор и невъзможността да разбере абстрактни изрази и метафори.
В действителност живота на такива хора е доста труден, а идеята на сериала е да ни покаже, че ако сме малко по-толерантни, те могат да се впишат в обществото...
На мен не ми е смешно.
Има много хора аутисти, а у нас малко от тях получават качествена помощ от психолози и медицински лица, биват отписвани много рано като "луди" и вместо да се развиват ценните им качества, животът им се превръща в кошмар - за тях и семейството им.

# 14
  • Мнения: 183
да си призная първоначално изобщо не мислех,че ще ми хареса но сега не мога без него много ме разтоварва този сериал....някой да знае колко серии са и нали уж щеше леко по леко да се разплита убийството на жена му а досега нищо не са дали newsm78

Общи условия

Активация на акаунт