Клиника Ева

  • 662
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
kajete mi kakwo mislite za Klinika EVA w Sliwen. Az sym se naso4ila tam za rajdane pri d-r Kostadinow.

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 13:00 от wa_wa

# 1
  • Мнения: 4 362
Пиши какво те интересува

# 2
  • Мнения: 152
Интересуват ме отзиви за клиниката,мнение за специалистите там.1 преглед преди раждане достатъчен ли е? Имате ли впечатления от д-р КОстадинов.

# 3
  • Мнения: 708
Интересуват ме отзиви за клиниката,мнение за специалистите там.1 преглед преди раждане достатъчен ли е? Имате ли впечатления от д-р КОстадинов.
Аз  родих юли месец там при д-р Марчева страшно съм доволна и нямам думи да изкажа благодарностите си към целия екип.
След всяка родилка се почистваше залата сменяше се всички пелени за малките.Мен ме шиха с пълна упойка (защото не ми се разказва за първото раждане) и исках упойка и те ми сложиха пълна.Направиха ми пластика и някакви скоби ми сложиха,пълни изследвания ни направиха на майките,всяка сутрин ни носеха кафе или чай.В стаята бяхме 3 момичета .Имаше климатик.хладилник,телевизор,легла с бутони за нагласяне на леглото ,баня и тоалетна в стаята.Към децата се отнасяха с голяма любов къпеха ги по 2 пъти на ден ,бяха облечени в ританки и камизолки от болницата.За спомен ни подариха картичка с мерките и час на раждане и отпечатък на крачето и място за първата снимка.
Клиниката не е голяма в момента я разширяват. Само на 18.07.се родиха 8 бебета.(това е много за толкова малка клиника).
Платих си накрая само 14лв. като в това ми влезе чревния секрет.Нито стотинка повече нито за конци нито за изследвания дори и за кафетата не сме си плащали. Сутрин в болницата ме промиваха с тетра .
Всичко на всичко са ме виждали веднъж когато ходихме на разузнаване и просто лекарката ми даде нейния GSM и ми каза по-всяко време да и звъня ако има нужда.

# 4
  • Мнения: 152
Аз бях в клиниката и я видях,запознах се с д-ра, с който се разбрахме за среща след 1месец. Лекрари ме съветват, че каквотои да избера трябва да има детски лекар. Интересува ме колко дни след ражданетоправят изписването на майката и бебето. Предполагам чемалкото место в клиниката не влияе на по ранно изписване. Как бше при теб?И още нещо не е нужно да носиш памперси за бебото....и др.неща. Кажи ми моляте какво трябваше да носиш с теб там, тъ като навсякъдее е различно.

Общи условия

Активация на акаунт