Първолаче 2007г.

  • 591
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте! Синът ми тази есен/2007г./ тръгва първи клас. Все още не е записан, но съм се  ориентирала към  81 СОУ в Младост 3. Моля Ви, който има информация за учителките, които ще водят първолаците да пише. Претенциите ни са за взискателна, грижовна и не много строга учителка /май много сме претенциозни/.
Всъщност все още не съм решила дали да е 81 или някое друго в Младост 2,3,4 тъй като живеем в Младост 4.
Предпочитанията ми са за езикова и спортна насоченост. Не сме по изкуствата.
 Предварително Ви благодаря.

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 14:23 от mamaKati

# 1
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Здравей , защо не отидеш да попиташ в училищата които си намислила и да се поинтересуваш след там  , а иначе имаше една тема предучилищници 2000 там ще откриеш и подобна информация която да ти е полезна. Успех

# 2
  • София
  • Мнения: 76
Съгласна съм с теб, че има подобна тема, но там се говори за училища в друг район. А аз питам конкретно за Младост 3 или 4. И нали се сещаш, че немога да питам в у-щето коя г-жа отговаря на моите изисквания. Затова питам тук майчета на четвъртокласници от у-ща в този квартал за отзиви и впечатления. Или майчета с предучилищници, които имат информация за учителките. Това е.

# 3
  • Мнения: 2
Здравейте! Аз съм от Варна и също ще имам първокласник тази година. Бих искала да получа информация за учителите, които ще водят І - ви клас тази година в "Св. Кл. Охридски", "Св. Св. Кирил и Методий", Руско у-ще. Благодаря Ви предварително.

# 4
  • Мнения: 1 608
Привет!
Аз съм пуснала тема за предучилищниците http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160707.new , там обсъждаме всички проблеми на бъдещите първокласници. Заповядай Hug

# 5
  • Мнения: 1 225
Здравей mamaKati
И ние се вълнуваме от избора на учител в 81-во.
Първо избирахме училище, но се спяхме на това и вчера подадох молба за първи клас.
Пуснах тема във форума,но никой не се включи.
Писах и в темата "Избор на училище в Младост -128 или 81", където една майка ми е писала. Там съм изброила и учителите на първи клас за тази година.
Ако мога с нещо да съм ти полезна, пиши ми на лични или на icq.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт