кръчма в огняново

  • 9 958
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
моля , ако някой знае хубава кръчма в огняново да пише .за  тази събота сме си резервирали стаи в  делта, но за вечеря въобще не сме мислили. надявам се някой да ми препоръча нещо

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Кое Огняново...?
Това...
Това...
Това...
Или това...
И какво е Делта и къде точно се намира...?

# 2
  • Мнения: 2 386
Хотел Делта в Огняново ,близо до Гоце Делчев,нали? Grinning
Да не те отчайвам ,но в самото село няма АБСОЛЮТНО нищо.В хотела,обаче,е разкошно,а храната в ресторанта е много вкусна.Иначе може да пообиколите съседната алея,където са другите хотели и станции-там има разни кръчми,ноне са нещо особено и обикновено са пълни с гости от хотела. Peace
Весело изкарване,там е наистина страхотно,особено праз лятото...Ех.. Sunglasses

# 3
  • Мнения: 2 255
Много е хубаво там  Peace
Ние ходихме септември за 4-5 дни в Делта - хотела е ок, басейните са с топла мин.вода, има и външно джакузи  thumbsup ресторанта - храната става, но е малко скъпо за обслужването, което предлагат (дано да са се организирали по-добре вече)  Rolling Eyes
Иначе най-добре е за хранене тук казва се хотел с ресторант "РАЙ" храната е супер, не е скъпо, не чакаш по 100 часа, но имай предвид, че много се пълни  #Crazy
А за закуска става в единия хотел дето е на алеята зад Делта, не помня името (намира се точно до банята и се качваш за ресторанта по едни стълбички над хотела)
Наблизо са с.Лещен - много е готино   има къща като на Флинстоун  hahaha кръчмата става   Peace и Ковашчвица - много е красива  Wink - не пропускайте да се разходите  Praynig
Приятно изкарване !!!!

# 4
  • Мнения: 3 423
Вяра а пътя за Лещен все още ли е през циганската махала(или циганско село)незнам, какво беше, но се шашнах,голи мръсни циганета се мятаха по колата,мръсотии,гадости-втресе ме Shocked

а Лещен не ми се видя нищо особено,кръчмичката става(има интересни домашни храни) но после няма ,какво да се прави там newsm78поне на мен ми беше скучно.

# 5
  • Мнения: 2 255
Няма друг път  Rolling Eyes с кола ... има пеша по пътеките, ама става като е готино времето  Joy
Лещен - най-голямата атракция е : Бедрок   Grinning, но на ме ми харесват къщите ... атмосферата... гледката  Peace по принцип обичам старите места  Wink

# 6
  • Мнения: 42
момичета благодаря ви за съжаление вече се бях върнала когато прочетох отзивите а иначе в делта беше супер вечеряхме в "мирото" не беше нещо особено ,но ние си направихме шоу

Общи условия

Активация на акаунт