Varna krevatche

  • 441
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
zdraveite,
az sym bydest tatko i iskam da spetq mykite na syprugata si da obikalq bezcelno po magazinite v tyrsene na podhodqstoto krevatche za nasheto dete
ta vyprosa mi e kyde vyv Varna ima magazin za takiva raboto v koito chovek moje da vleze i mu se predeastavi izbor i snosni ceni kakto naprimer e v Sofia kydeto ima magazini na firmi proizvoditeli i predlagat glqm izbor. kak da uspokoq jena si za tova che ste namerim nai dobroto reshenie na problema. Chuh 4e DIBO steli da otvarqt magazin vyv Varna pone po reklamata koqto imat mai samo s tova se zanimavat i ste ima reshenie no za momenta neznam jena mi li e kaprizna neznam
molq pomagaite
blagodarq vi predvaritelno

# 1
  • Мнения: 2 922
Може да проверите в магазини:

"Бебчо"
ул.Генерал Колев 68

"Биберон"
ул. Ал. Малинов
тел. 606-406

"Слънце"
бул. Владислав Варненчик №48
Търговски център ''Образцов дом'' - 2-ри етаж


"Штъркел"

ул. ''Братя Миладинови'' №20



# 2
  • Мнения: 287
Зависи какво креватче искате да си вземете. Ако е дървено-може да проверите и в мебелните магазини- в Мебелната палата знам, че има и в мебелния магазин на гарата, който е малко над Райфайзен банк. Ако често ще ви се налага да пътувате с бебенцето, обаче, по-добре си вземете сгъваема-на колелца-много са удобни за път-събират се в специална чанта.
Може да проверите и в детските оказиончета-понякога там се намират много ценни и съвсем нови стоки на смешна цена. Единия е на пазара, другия в уличката зад съда и един има в блок срещу автогарата.  Ако не ги знаете-мога да дам телефони, че ще ми е малко трудно да обясня.
Късмет ви желая Grinning

Общи условия

Активация на акаунт