Бронзираща пудра

  • 3 289
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
Видях една мацка на улицата онзи ден, пуснах пердето и я спрях да я питам с каква пудра е. Бронзираща каза че е, на Golden roze. Обиколих парфюмериите, ми няма я. Някоя от вас да е ползвала такава пудра? Не от онези стандартните с лекия отблясък ами направо бронзираща?Приемам всякакви идеи без онези перли в кутийките.

Благодаря предварително  bouquet

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 19:07 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 5 313
Имам една бронзираща на Голдън роуз(вече счупена)с преливащи цветове.използвам я също за руж и сенки за очи.
Сега мисля да пробвам на Манхатън.

# 2
  • Мнения: 4 151
Имам тази пудра на Голдън роуз.Не е лоша. Peace

# 3
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Aз също я имам и я ползвам за руж.Не е нищо особено!

# 4
  • Мнения: 565
Не съм ползвала на Голдън Роуз, но ако не я намериш, тази на "17" е много добра. Ползвам я целогодишно.   bouquet

# 5
  • Мнения: 927
Аз ползвам на Orlane, но зимата само за руж. Guerlain  в летните си колекции имат страхотни бронзиращи пудри.

# 6
  • Мнения: 1 165
Аз ползвам на Orlane, но зимата само за руж. Guerlain  в летните си колекции имат страхотни бронзиращи пудри.

Аз имам на Guerlain  от това лято, които бяха пуснали и наистина са супер.ползвам си я и сега.Има невероятен блясък

# 7
  • Мнения: 2 936

Аз имам на Guerlain  от това лято, които бяха пуснали и наистина са супер.ползвам си я и сега.Има невероятен блясък

покажи я на снимка,коя точно  Hug

# 8
  • Мнения: 1 165

Аз имам на Guerlain  от това лято, които бяха пуснали и наистина са супер.ползвам си я и сега.Има невероятен блясък

покажи я на снимка,коя точно  Hug
Сега ще се разровя из нета ако мога да намеря че няма как да кача, а иначе е от серията Блондинки и Брюнетки.Аз съм блондинка, но си взех за брюнетки понеже стоеше по-хубаво и с повече блясък

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 1 419
Аз си взех бронзираща на Голдън Роуз, не е лоша - имаше ги миналата година в Халите на 2 етаж, 10 лв струва. Но съм по-доволна от перлите на Орифлейм ..... Ако искаш мога да проверя дали все още ги има, защото днес по обяд ще ходя до Халите. Бяха 4 вида , когато си взех моята.

# 11
  • Мнения: 4 665
Ооо, благодаря но не съм от Сф Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 1 419
OOO, ok:) В интерес на истината моята само стои ( аз даже имам и в по-розовия вариант, понеже съм алчна и си взех 2 вида), защото вероятно съм калпава и не мога да я сложа като хората - на петна ми става по лицето и това е. Затова карам на перлите, по лесно се слагат.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 858
Добре де, какъв ефект се цели с тези бронзиращи пудри?
Като руж ли се ползват или се нанасят на цялото лице?

# 14
  • Мнения: 4 665
По принцип на цялото, но за да е ефекта приятен за гледане трябва точния цвят да си улучи.
Между другото гледах една на Арли, беше страхотен цвят- разделена на две палитри. Но никъде не пишеше това пудра ли е или руж и не я взех.

Общи условия

Активация на акаунт