Ще има ли шествие утре във Варна?

  • 414
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 651
Слушам по новините, че в София ще има от 17:30 шествие в подкрепа на медиците ни. Утре стават 8 години откакто са в затвора.
А във Варна?

# 1
  • Мнения: 4 068
А в Пловдив?
Ако някой знае да казва.

# 2
  • Мнения: 4 651
Шествието във Варна ще е от 17:30 от театъра.
Късно казвам, но сега разбрах.

# 3
  • Мнения: 5 622
Това за днес ли се отнася..Аз бях там, но малко по-рано и нямаше хора  newsm78

# 4
  • Мнения: 4 651
Аха, аз отидох към 17:45 имаше вече много народ. Четоха изявления сестри от различни Варненски болници, после една поетеса - забравих и името, един от актьорите в театъра Свилен ??? чете стиготворение на Мишо Белчев, свещениците от Катедралата казаха молитва и всички се отправиха към входа на Морската градина. Там народа се позачуди сега какво да прави и докато се чудеше имаше някакви момчета със знамена /мисля че от ВМРО бяха/ запяха химна и всички с тях.
Много думи, много нещо, няма да ги коментирам. На мен ми беше хубаво да видя, че нещо може да обедини толкова много хора, дори и голяма част от тях да са дошли от любопитство.

# 5
  • Мнения: 5 622
Там народа се позачуди сега какво да прави и докато се чудеше имаше някакви момчета със знамена /мисля че от ВМРО бяха/ запяха химна и всички с тях.

Е, настръхнах, честно....Само дето съм скептично настроена към подобни шествия и евентуалните резултати от тях...  Confused

# 6
  • Мнения: 4 651
И аз съм скептична, за това казах, че не ми се коментира темата на шествието и изказванията.
Четох преди малко полемиката за таксиметровия протест, която заема 90% от челните места по всички новини. Ей това, че хората пеят заедно трябва да е в новините, а не другото. Защото такъв саможив народ сме станали, че думи нямам. И себе си включвам в последното обобщение.

Общи условия

Активация на акаунт