Кога ви се прибра корема след раждането

  • 1 806
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте скъпи мами,
Марти е вече 3 месеца а мойто коремче си е още тук.Не че правя упражнения или фитнес,но това което виждам е прекалено много кожа.Моля ви,споделете вашият опит.А кога ви изчезна тъмната линия на корема?Аз все още си я имам.

# 1
  • Мнения: 1 878
При всеки е различно - разни хора разни организми, пък и начина на живот е важен и изобщо бих казала - дерзай в областта на спорта и нещата ще се подредят отново  Hug На мен лично ми отне година, за да се почуствам отново същия човек, а не съм бездействала, дано при теб стане по-лесно  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 216
На мен ми се прибра корема още първия месец newsm03

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
Възвърнах си фигурата и корема ми стана плосък както преди ,година след раждането.Доста усилия положих за това Wink
Линията поизбледня доста,но още си я имам Sick

# 4
  • Мнения: 1 878
На мен ми се прибра корема още първия месец newsm03

Ей такива като теб винаги съм готова да ги убия  Mr. Green Съвсем неблагородно бих ти завидяла, ама вече е късно  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 029
Вече 7 месеца съм си с коремче и не мога да си върна линията, но и не полагам никакви усилия за сега, де  Embarassed

# 6
  • Мнения: 619
След първото раждане ми се прибра корема още първия месец,
след второто за съжаление още си го има. Sad(вече година и половина)

# 7
  • Мнения: 5 026
Толкова надебелях  Embarassed, че не разбрах кога се прибра.

# 8
  • Мнения: 2 040
Корема ми стана същия като преди около 1 год. след раждането  Peace

# 9
  • Мнения: 990
Имах огромен корем, но за около 6 месеца се прибра с много упражнения и диети  ooooh! Всичко е строго индивидуално  , зависи от организма и мотивацията  Wink

# 10
  • Мнения: 115
След първото раждане ми се прибра корема още първия месец,
след второто за съжаление още си го има. Sad(вече година и половина)
И при мен така!  Sad

# 11
До към втория-третия месец си ходех като бременна поне в пети #Cussing out тогава тръгнах на фитнес(по това време вече не кърмех Sad ),диети не мога да спазвам.Сега съм си на старите(постоянни) 53кг,а бях качила 22кг ooooh! .Килцата лесно ги топя,още повече,че винаги съм си била слаба,но специално за корема(с бебето в него беше огромен!) си трябват упражненея за стягане Naughty

# 12
  • Мнения: 227
Моят се прибра след третия месец.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 424
моят корем се прибра след 2 - 3 седмици, но по принцип коремът ми беше доста скромен, въпреки че бебчо беше 3100. някакси бебчо се беше вклинил в органите ми, които бяха на вили и могили Laughing

# 14
  • Мнения: 277
И моя Марти и ве4е на по4ти 8 месеца, а аз съм с корем като в 5 месец Sick Може би като спра да кърмя нещета ще се нормализират или поне така се самозалъгвам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт