Оказион за бебешки неща?

  • 1 624
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Знаете ли някъде да има магазин за употребявани неща. Много се нуждая от сгъваемо креватче или кошара, а не мога да си пусна постинг в търси се? Или поне някъде дето има поевтини такива?

# 1
  • София
  • Мнения: 903
Имаше един оказион "Скрити съкровища". Познати, които са ходили казаха, че имало доста бебешки неща. Намира се някъде до Медицинска академия ( доколкото знам), но за съжаление незнам точния адрес. Дано някоя от другите мами има повече информация.

П.С. А ако го потърсиш с Гугъл дали няма да стане?

# 2
  • София
  • Мнения: 903
Току що проверих в Гугъл - адреса е: ул."З.Круша" 2-10 ( срещу Военна болница). Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 558
Може да погледнеш също и тук http://www.dalavera.net/read.php?121,519632 
или тук  http://prodavalnik.com/ppc/

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 1 845
Има и един в Света Троица. Тук в адресите на магазините съм го мяркала и него, но в момента не ми е взможно даго потърся.

# 6
  • Мнения: 26
Много благодаря, в продавалника няма и ще отидя да проверя в този оказион.

# 7
  • Мнения: 140
Горещо препоръчвам "Скрити съкровища".
Ето и още един оказинюон,но там избора за кошарки е по-малък.Ето адреса и телефоните.
Детски оказион "Бандидо" предлага и приема всичко за
бъдещите майки и техните бебета.
Адрес:гр.София кв.Света Троица ул.Цар Симеон
бл.313 ,района зад кино "Арена"тел.9200248
GSM 0888345551 , 0888215465

# 8
  • Мнения: 26
Много благодаря, ще гледам да отида до края на седмицата. Доколкото разбирам си влизала вътре, имаше ли такива кошари или сгъваеми легла?

# 9
  • Мнения: 766
Горещо препоръчвам "Скрити съкровища".
А този магазин дали работи все още, че ходих до там но не го намерих  Embarassed Rolling Eyes

# 10
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
0898455846 обади им се трябва да работят, поне преди седмица работеха, мисля че в събота са до обяд.

# 11
  • Мнения: 766
nandi много мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт