Манипулативни ли сте?

  • 1 879
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 495
/инспирирано от снощната серия на "Всички обичат Реймънд"/  Grinning
Какво означава да си такъв?
Това хубаво ли е или лошо и самите вие смятате ли се за такива?

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мъни-поли-тивни сме Simple Smile

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не много. Децата си мога да изманипулирам, но го правя само когато е неизбежно. Възрастни - не, не умея.

# 3
  • Мнения: 2 550
 Rolling Eyes да, понякога прекалявам даже

# 4
  • Мнения: 990
Понякога ми се налага , особено в работата  Wink

# 5
  • Мнения: 206
Доколкото знам, манипулатор наричат човек който умее така да извърти нещата, че всички да се съгласят с него, да му повярват( даже и да не са вярвали в нещо). Дали е лошо да си такъв? Според мен - не, ако е за благородна кауза.....Случвало се е да ме наричат така в случаи ,когато водя спор с някой и накрая човека отсреща признае, че всъщност аз съм права Laughing Но всъщност не се смятам за манипулаторка, въпреки че понякога ми се отдава да убедя някой, че черното е бяло.

# 6
  • Мнения: 495
А да си манипулативен не означава ли да си правиш планове за някой друг, без последния да знае за тях, и съответно създаваш условия ТВОИТЕ планове за него да се реализират, без значение какво печелиш от това - най-малкото контрол?  newsm78

# 7
  • Мнения: 391
А да си манипулативен не означава ли да си правиш планове за някой друг, без последния да знае за тях, и съответно създаваш условия ТВОИТЕ планове за него да се реализират, без значение какво печелиш от това - най-малкото контрол?  newsm78

Съгласна съм с обяснението.Само че винаги целят да спечелят нещо ,дори това  за момента да е само контрол,гонят по-далечна цел. Така мисля.Опитваш се да въздействаш на другите ,да ги накараш да мислят по определен начин и да действат по определен начин ,създаваш благоприятна среда ,за да осъществиш своите цели и никой да не ти пречи.

Манипулацията е опасна ,защото повечето хора са податливи .

# 8
  • Мнения: 3 447
А да си манипулативен не означава ли да си правиш планове за някой друг, без последния да знае за тях, и съответно създаваш условия ТВОИТЕ планове за него да се реализират, без значение какво печелиш от това - най-малкото контрол?  newsm78
По-скоро да накараш другия да повярва, че твоето желание е негово желание  Simple Smile
Да, манипулативна съм.

# 9
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 151
Зависи от човека отсреща, зависи за какво става дума...
Понякога съм, понякога изобщо не се и опитвам Sunglasses

# 10
  • Мнения: 10 758
Тц, изобщо даже.

# 11
  • Мнения: 4 300
Сестра ми едно време казваше, че ако на мен не ми се ходи на дискотека, ще разубедя цялата компания да не ходи.
Не знам дали е вярно, не се имам за манипулативна.

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
да, за добро или лошо съм манипулативна.

# 13
  • Мнения: 15 619
Само понякога. Отвътре ми идва, но в определени случаи.

# 14
  • Мнения: 6 155
Май не съм Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт