съвет за почивка на Канарските острови !

  • 15 619
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 802
желанието ми е да си направя меден месец на Канарските острови .
Може ли някой да ми даде идея за това и който е ходил да сподели мнението си .
благодаря .

# 1
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравей! На канарските не съм ходила (мога да ти кажа за Балеарските острови - Майорка), но брата на съпруга ми беше с гаджето си, и останаха много доволни - става въпрос за Лансароте. Бих те посъветвала да си купите пакет (пътуване + хотел полу-пансион - закуска и вечеря). Ако резервираш отделно (полет отделно и почивка отделно), се свържи с някоя испанска агенция, тъй като те предлагат пакети специално за младоженци - намаления и специални екстри, като шампанско и разни такива (на испански е "луна де миел" - медена луна, както казват тук на медения месец Mr. Green). Ако говориш испански, мога да ти дам някои страници, където да погледнеш за оферти. Ако не - ще се радвам да ти помогна, само питай  Peace

# 2
  • Мнения: 535
Здравей!Ние по миналата година бяхме на Gran Canaria,бяхме си организирали екскурзията с туристическа агенция/полет и хотел/само че летяхме от UK.Много е хубаво и екзотично,обиколихме почти целия остров,едно от любимите ми места е Пуерто Морган/незнам дали съм го написала правилно newsm78/ Ето ти един сайт на апартаменти под наем точно срещу плажната ивица в Maspalomas www.apartelcapricho.com станахме приятели с управителя даже ни разведе на невероятно интересни места.Иначе вие на кой остров мислите да ходите?На Тенерифе също е много хубаво! Peace

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 16:56 от Jessy I

# 3
  • Мнения: 2 529
Здравей! На канарските не съм ходила (мога да ти кажа за Балеарските острови - Майорка), но брата на съпруга ми беше с гаджето си, и останаха много доволни - става въпрос за Лансароте.

Нещо бъркаш, Ланзароте е от Канарските острови със сигурност, както и Тенерифе и Гран Канария, Фуертевентура и още няколко острова. Аз не съм ходила, но майка ми и свекърите ми ще ходят на почивка там идния месец. Всичко си организираха чрез тукашна туристическа агенция. Ще летят през Прага, т.е. с чешките авиолинии, защото излиза най-изгодно.  Simple Smile

# 4
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравей! На канарските не съм ходила (мога да ти кажа за Балеарските острови - Майорка), но брата на съпруга ми беше с гаджето си, и останаха много доволни - става въпрос за Лансароте.

Нещо бъркаш, Ланзароте е от Канарските острови със сигурност, както и Тенерифе и Гран Канария, Фуертевентура и още няколко острова. Аз не съм ходила, но майка ми и свекърите ми ще ходят на почивка там идния месец. Всичко си организираха чрез тукашна туристическа агенция. Ще летят през Прага, т.е. с чешките авиолинии, защото излиза най-изгодно.  Simple Smile

Именно де Mr. Green, брата на съпруга ми ходиха с гаджето му на Лансаторе (Канарските острови), а ние ходихме на Майорка (Балеарски острови) Peace
За по-ясно написаното в скобите може да се сложи накрая на изречението Peace

# 5
  • Мнения: 2 529
Извинявай Вес  Embarassed

# 6
  • Мнения: 535
Да ти допълня още малко инфо за хубави хотели в които сме били http://www.lowcostbeds.com/StaticPages/LasPalmas_HotelTryplberia.html http://www.lowcostbeds.com/StaticPages/Maspalomas_HotelDunasMira … osMaspalomas.html Исках да ти дам сайта и на един хотел в Пуерто Морган,но нещо не го намерих! newsm78:Много е романтично ние си планувахме бебо там...! Mr. Green                                    ПС.Нещо страниците не се отварят  newsm78 ако искаш погледни тук www.olotels.com

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 15:04 от Jessy I

# 7
  • Мнения: 802
Здравейте момичета, Благодаря Ви за мненито .
само още нещо ще помоля някой който може да ми даде координати на агенция от която е доволен - за да съм сигурна какво точно ще ми организират .
Не, не говоря испански и ще ми е трудно сама да си направя резервацията

Общи условия

Активация на акаунт