ОРИЗ - от кой месец?

  • 1 708
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Вики вече е на 5 месеца и половина и се чудя дали мога да и добавя ориз към менюто. И още нещо - на каква основа правите зеленчуковите пюрета - защото до сега аз използвах само и единствено картоф, а ми се иска да разнообразя. Разбира се към пюретата добавям и много различни зеленчуци - грах, пипер, броколи, коприва, спанак, магданоз, тиквичка, тиква, ябълка, морков, царевица.... за друго в момента не се сещам. Помогнете ми да обогатя менюто на малката принцеса?

И да си призная с наведена глава - от две седмици вече не кърмя... Адски ми е гадно, но кърмата ми беше намаляла толкова много, че Вики отказваше да суче повече от 2-3 минути.... Опитах с хомеопатия, с лактогонен чай, но този път не успях да се преборя.... и се предадох! Sad

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 520
Кламерче само почакай да видиш какви снимки ще ти изпратя - имаме СЪЩИЯ ЧЕРВЕН ЛЕГЕН  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue
 ще си направим "отбор на червеното легенче" Grinning  Grinning  Grinning

А за конкретния ти въпрос - Буу беше пуснала тема: Схема на захранване - тук е някаде на първите страници, там е изброила голям брой храни!

Жалко, че ти е спряла кърмата -и при мен беше така. Ориз му давам май още от края на 5-ия месец в зеленчукови пюренца, нямам спомен имаше ли глутен в него или не, но за захранването слушам баща си и ние нямахме проблеми с ориза.

# 2
  • Мнения: 364
И при мен кърмата намаля и нищо не помогна да се увеличи към края на 6 месец! Rolling Eyes Но не е болка за умиране все пак!
В ориза не се съдържа глутен и можеш да го включиш в менюто на бебка . Grinning

Общи условия

Активация на акаунт