каква козметика за млада(сравнително :) ) кожа?

  • 734
  • 5
  •   1
Отговори
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Здравейте, както се вижда от лентичката вече съм на 27 и трябва да започна да взимам мерки . Mr. Green
Четох много подробно за различните препарати които са ви харесали.
Искам да си купя наистина качествена медицинска козметика - за около очи и крем за лице за млада кожа, но незнам на коя марка да се спра ?
Разбрах че Виши не била мед. козметика - в момента ползвам OLIGO25 но чесно казано не съм доволна имаше 1 евтино кремче с краставица на Гарние - същата работа Tired
Моля да ми помогнете с избора. Мога да дам пари но за какво точно?
Чух хубави неща за - Darphin, Roc, La roche posay, Avene   и .... съвсем се обърках ooooh!

# 1
  • Мнения: 577
сестра ми използва козметиката на RoC и е много доволна Peace

# 2
  • Мнения: 817
Аз съм супер фен на Дарфен.Горе- долу съм на твойте години и ползвам Хидра скин лайт и това е най-уникалния крем който съм ползвала ,просто съм влюбена в него.
Прави ми кожата невероятно мека и гладка ,хидратира и подхранва.Текстурата му е много приятна ,сутрин само като го помириш и политам ,влюбена съм в него.
Ползвам го вече почти три години ,като от време на време съм го сменяла с други/Есте Лаудер,Сисли,Шанел/,но това е моя крем.Обичам го направо Blush smile3534 txtloves

# 3
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Аз съм супер фен на Дарфен.Горе- долу съм на твойте години и ползвам Хидра скин лайт и това е най-уникалния крем който съм ползвала ,просто съм влюбена в него.
Прави ми кожата невероятно мека и гладка ,хидратира и подхранва.Текстурата му е много приятна ,сутрин само като го помириш и политам ,влюбена съм в него.
Ползвам го вече почти три години ,като от време на време съм го сменяла с други/Есте Лаудер,Сисли,Шанел/,но това е моя крем.Обичам го направо Blush smile3534 txtloves

имаш ли представа откъде мога да си го купя?

# 4
  • София
  • Мнения: 570
Пробвай козметиката на Талодерма. Много е хубава - българска козметика, продава се само в аптеки и магазините "Лечител". Има такава тема тук във форума - можеш да прочетеш и да се запознаеш с тази марка.

# 5
  • Мнения: 185
А на Дарфен как се казва крема и колко струва newsm78

Общи условия

Активация на акаунт