Салата със зелен лук!

  • 9 344
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Тъй като идват празници е време за малко разнообразие  Laughing Една моя любима салатка Laughing

Салата със зелен лук  Crazy Crazy



Продукти:

4-5 връзки зелен лук
4 яйца
половин краставичка (прясна)
около 300 гр. заквасена сметана
сол на вкус

Лукът се нарязва ситно+ сварените яйца се настъргват+краставицата настъргана на едро ренде+сметаната  и сол на вкус. Това е  Laughing Наистина е много вкусно Laughing




# 1
  • Мнения: 6 461
Благодаря .  bouquet
Ще я пробваме задължително

# 2
  • Мнения: 3 537
Ще се пробва задължително  Grinning

# 3
  • Мнения: 2 550
Изглежда вкусно  Grinning

# 4
  • Варна
  • Мнения: 107
Много я обичам тази салата,само че я правим с майонеза и репички вместо краставица.

# 5
  • Мнения: 936
Записах я и ще изпробвам в най-скоро време.

# 6
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Много я обичам тази салата,само че я правим с майонеза и репички вместо краставица.

Благодаря, че ме подсетихте. Тая салатка от години не съм я правила, много е вкусна и ароматна   bouquet

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Еййй като по поръчка! Само сметаната ми липсва. А лимонец нещо...не се ли слага?

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Лео, ама как изглежда.... Ммммм!

# 9
  • Мнения: 7 474
Еййй като по поръчка! Само сметаната ми липсва. А лимонец нещо...не се ли слага?

Лимонец не слагам (но на твой риск , ако искаш пробвай Laughing)  , може репичка  Crazy

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 18:34 от Leo*

# 10
  • Мнения: 11 505
Записах си я.В най-скоро време ще я пробвам.Лео   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 608
Лео пак с идейна салата!  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 380
Направих я и не ми хареса. Прекалено люто от лука въпреки че намалих много количеството му. Направо ми е трудно да си представя на какво би приличало с ПЕТ ВРЪЗКИ! Shocked Shocked Shocked

# 13
  • Мнения: 780
и аз я пробвах определено ми хареса изпълних я точно с пет връзки Twisted Evil малко после ми беше кофти на стомаха но за много кратко Mr. Green
ама с тия продукти излезе една дооооста голяма купа та мъжо я дояжда на следващия ден незнам на какво е имала вкус тогава Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 140
На свеки мъжа, вчера направи подобна салата.
Беше със следните продукти: домат, пресен лук, лимон, извара но на Жоси.
Мисля че може да се комбинира нещо от тези продукти със салатката на Лео.
А може и маслини да се добавят.

Общи условия

Активация на акаунт