Прегнил при инсеминация

  • 3 240
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте,

Предстои ми инсеминация на нормален цикъл, без допълнителни медикаменти за сега. Чувала съм, че за да е по-сигурно, че се е спукал фоликулът, се бие прегнил. Може ли да ми кажете нещо повече за това. Да искам ли да ми бият и има ли някакви странични ефекти от него Confused Благодаря предварително за отговорите Laughing

# 1
  • Мнения: 553
Лекарят ти най-добре ще прецени дали да ти слага прегнил. Аз съм правила инсеминация на естествен цикъл и са ми слагали прегнил, за да се таймира все пак овулацията. За странични ефекти не съм запозната, но като всяко лекарство, сигурно има и такива  Rolling Eyes Не знам обаче някой да се е оплаквал, спокойно. Желая ти успех.

# 2
  • Мнения: 7 716
Довери се на лекаря си.

# 3
# 4
  • Свищов
  • Мнения: 209
момичета и на мен ми се налага да ми слагат ПРЕГНИЛ. гинеколога ми каза да отида на 12-ден от цикъла и като стане достатъчно голям фоликула следва прегнила.
въпроса ми е че незнам само една ампула ли се слага или по-вече и лесно ли се открива по аптеките. за сега ще пробваме забременяване по естествен път Praynig
моля за малко информация!!!!! Embarassed

# 5
  • Мнения: 553
kalimera, лекарят ти ще прецени каква доза прегнил ти е необходима. Не бързай да го купуваш. Има го по аптеките, не е дефицитно лекарство. И няма да ти го сложи още на 12-тия ден, спокойно, имаш време. Първо ще следи как расте фоликула ти и тогава ще ти каже кога да си купиш прегнила, каква да е дозата т т.н.
Стискам палци за успех  Simple Smile

# 6
  • Свищов
  • Мнения: 209
благодаря ти mishana!!!! просто незнаех дали е необходима някаква предварителна подготовка от моя страна. но сега се успокоих.нещата ще станат ясни едва когато отида на прегледа.
а и града е малък и си викам ами ако го няма по аптеките/какви ли неща не ми минават през главата/
 наистина ти благодаря за отговора! Simple Smile Simple Smile

# 7
  • Мнения: 547
Калимера,ако имаш ранна овулация /моята е на 10-11 ден от цикъла/ е възможно и още в деня на прегледа да ти сложат прегнила.Аз съм от Бургас,но съм имала проблем с намирането на лекарства вкл. прегнил различни дози-в някои аптеки няма никакъв.Моя съвет е щом си от малък град и не си сигурна дали ще го намериш,да провериш в коя аптека го има и в какви дози,за да знаеш къде да отидеш когато ти потрябва.

# 8
  • Свищов
  • Мнения: 209
БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТА!!! Peace ще го имам предвид.
лека вечер момичета

Общи условия

Активация на акаунт