Висока Температура

  • 634
  • 7
  •   1
Отговори
Мили Мами, преди всичко искам да се извиня ако темата вече е разглеждана, но се нуждая от помощ.
От снощи сме с температура 39градуса. Давам Нурофен, ефералган-свещички,хексалгин-капки, студени компреси,но нищо не помага. Температурата спада до 37.5. Незная какво да правя.Имаме кашлица и хрема. Моля ви за помощ.
Благодаря предварително за съдействието!

# 1
  • Мнения: 1 883
Явно сте хванали последната вълна на грипа.  newsm78Малката ми беше така , но преди 2 седмици. Вашата температура пак спада до някъде , а на Александра не мърдаше  ooooh!Редовно води детенце на лекар , за да слуша гърдичките , да не " слезе " инфекцията надолу. Успех и бързо оздравяване.   bouquet

# 2
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Вижте ТУК:

    -            http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=130836.0

  и : Жизнена Сила – План за действие

 -                          http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107195.160

# 3
  • Мнения: 330
По съвет на нашата лекарка съм слагала на петичките резънчета лимон и върху тях съм обувала чорапки. Резанчета лимон съм слагала и под мишничките. Може също да изцедиш лимона и да натопиш чорапките както и кърпички за подмишничките внимавай обаче лимона да е леко затоплен. При нас е помагало за висока температура.
Бързо оздравяване.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 575
Когато последният път Вал изгаряше 3 дни с 40 градуса, някой ми каза да намажа телцето с белтък. Леко затоплен и разбит с пръсти. Нанася се по цялото тяло. Ами,..при нас нямаше много ефект, но сваляхме за малко до 38,6.

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Мили Мами, преди всичко искам да се извиня ако темата вече е разглеждана, но се нуждая от помощ.
От снощи сме с температура 39градуса. Давам Нурофен, ефералган-свещички,хексалгин-капки, студени компреси,но нищо не помага. Температурата спада до 37.5. Незная какво да правя.Имаме кашлица и хрема. Моля ви за помощ.
Благодаря предварително за съдействието!


 smile3523

# 6
Благодаря на всички за съветите. Слава богу успяхме да овладеем температурата, остана само проблема със запушения нос, кашлицата и пресипналия глас. надявам се те също да отминат скоро, че много се мъчи милият.
Можете ли да ми кажете какво можем да капим в носа освен морска вода (Стеримар) при положение че секретите са жълто-кафеви?

# 7
  • Мнения: 1 564
На нас ни изписаха Пиносол.Секретите са същите като вашите.Скорошно оздравяване ви желая.

Общи условия

Активация на акаунт