кой е вносителят на чико?

  • 799
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
кой е вносителя на мама дона,на чико-днес се опитах да си поръчам и установих ,че не са атекс newsm78

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 99
Ще ти  пратя довечера на лични адреса и телефона ако не е спешно.

# 2
  • Мнения: 169
ок,много ще съм ти благодарна  bouquet

# 3
а някои ползвал ли е тази козметика?

# 4
  • Мнения: X
Да, аз- вече 8 месеца и започвам девети Simple Smile Използвам гел за гърди и крем за корем, 1-2 пъти дневно. От гела мажа още 1-та тубичка /малко имам за мазане явно  Mr. Green/, а от крема приключвам 2-ра опаковка. Засега имат ефекта, заради който се плескам с тях Simple Smile
Имам проблемна кожа /мазна и чувствителна на деколтето и суха на тялото/, но от Мама Донна съм много доволна и мога да я препоръчам  Peace

# 5
  • Мнения: 1 455
Ще ти  пратя довечера на лични адреса и телефона ако не е спешно.
Моля те пиши и на мен адреса  Blush

# 6
  • Мнения: 151
 И аз да се запиша ако може да получа телефоните на вносителя на Чико,

# 7
  • Мнения: 101
И аз моля за координати на вносителя Simple Smile

# 8
е не мога да разбера за какво ви е вносителя като всичко на чико се продава навсякъде, при тях не е по- евтино Simple Smile newsm78

# 9
  • Мнения: 3 457
дори при вносителя са по-високи цените,защото те си спазват препоръчителните цени Peaceи не ги интересува дали ще продават на дребно

# 10
  • Мнения: 151
Ами на мен ми трябва, защото искам да поръчам на дребната възглавничката за кръстчето и главата, но не съм видяла никъде да я продават. Та сега е момента някой да каже мога ли да я намеря някъде.

Предварително благодаря   bouquet

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 99
Атекс не продават на дребно.Каквото ви трябва може да си поръчате в най -близкия магазин,в който се продава Чико.Те ще ви го доставят.

Общи условия

Активация на акаунт