Банално е ...

  • 2 509
  • 44
  •   1
Отговори
Да, банална е темата. Става въпрос за изневяра. Отново. Сега ще скочат всички тук, колко такива теми имало назад, но имам нужда да споделя. Дано ми олекне. Надявам се и съвет да получа.
Срещнах го преди около 6 месеца, стара любов. Не можах да устоя на тръпката, винаги съм го обичала.
ООО, забравих малко предистория - омъжена съм от около 5 години, имам детенце. Съпруга ми ме уважава много, аз него също. Но нещо липсва между нас, тръпката вече е няма. Опитвах се много пъти да съживя нещата, имахме и болезнен период - раздяла за около 3 месеца, след което отново се събрахме. Но, нещата не са същите, счупеното не може да се залепи без да има следа. Мое мнение.
За любовта на живота ми - никога не съм забравяла този човек, не мога да забрави нищо, свързано с него, не се бяхме виждали повече от 7 години. И случайната среща провокира, събуди всичко което само бях избутала назад в съзнанието си. Раздялата тогава, преди години беше принудителна. И сега след толкова години срещата ни доведе до още по - красива и вълшебна любов. Само, че .... и той има семейство. Незнам, човек, който не го е преживял няма как да осъзнае нещо такова. Откраднатите мигове, чувството на вина и от моя и от негова страна, в същото време любовта продължава да става все по - силна. Объркана съм много.
В последнта седмица и ужаса - жена му намерила нещо от мен - въпроси, скандали.
Объркана съм още повече, незнам какво искам. Той е в същото положение.
НАдявам се като прочета постинга си да съм написала това, което наистина чувствам. Объркана съм, пак се повтарям, но това е единствената дума, която описва състоянието ми сега. Обичам го този човек, до такава степен, че съм склонна да зарежа всичко и да започна живота си отново с него(всичко без детенце естествено).
Благодаря Ви, че ме изслушахте. Благодаря Ви!

# 1
# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Брей, имаше една тема "има ли жени, които не изневеряват".
Напоследък като чета, сценария на изневярата е все един и същ, банален, права е авторката.
Стара любов, след години, тя обича мъжа си, уважават се, той е страхотен, имат си детенце, никога никой не искат да наранят, обаче обича онзи, който не е виждала с години.

Това жените са много наивни, винаги искат да са кралица на мелодрамата и да, май все си търсят проблеми сами.
Не знам.  Thinking

# 3
  • Мнения: 1 329
Да, историята е банална и е класика в жанра. Това не означава че всички трябва да се нахвърлят върху жената. В другата тема има много крайни изказвания , които сигурно и тук ще дойдат.

Сега по темата - първо си помисли дали наистина това дето го пишеш го искаш от този човек, дали той иска същото от теб. Дали не се идеализират донякъде нещата, на теб нещо в къщи не върви на него друго, дали ако сте двамата ще се чувствате по-добре? Като си отговориш на тези въпроси, тогава може би ще е по лесно за каквито и да било решения.
Или спираш всякакви контакти с въпросния човек и си оправяш семейството или както писах и в другата тема с главата напред и толкова.

Тука ще получиш повече упреци на тази тема. Тука средно статистическият потребител не изневерява и няма никакви бивши гаджета, или ако има не се сеща вече за тях.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
neznam_, ти съвет ли търсиш или просто искаш да споделиш?

# 5
  • Мнения: 2 220
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162811.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163686.0

За 2 дни 3 еднакви теми... Не знам просто какво да кажа. Лично аз нямам такъв бивш, с който да мога да започна от начало...

# 6
  • Мнения: 7 723
Първо, незнам кво общо има темата на авторката с тези, от другите авторки   Thinking
Или може би тя трябва да си излее душата в чуждите теми  newsm78
Второ, незнам защо я обвинявате- не всяка жена е създала семейство с любовта на живота си.
Трето, едва ли има жена, която не е изневерявала- по някой път психическата изневяра е много по- страшна от физическата.  Wink
И четвърто- жената просто споделя, не търси съвет. Аз съм сигурна, че като й премине емоцията и премисли трезво нещата ще вземе правилното решение- все пак има и дете  Wink

# 7
  • Мнения: 46 437
... Благодаря Ви, че ме изслушахте. Благодаря Ви!


Няма защо  Grinning

# 8
  • Мнения: 382
Първо, незнам кво общо има темата на авторката с тези, от другите авторки   Thinking
Или може би тя трябва да си излее душата в чуждите теми  newsm78
Второ, незнам защо я обвинявате- не всяка жена е създала семейство с любовта на живота си.

Съгласна съм с това и не мисля,че трябва да се нахвърляме така Whistling

Другото,което искам да кажа е ,че аз съм преживяла подобно нещо,Но тогава не бях семейна.Бях на крачка от сватба с настоящето ми тогава гадже.И се появи първата ми голяма любов,след повече от 8 год,в които не се бяхме виждали.Да...тогава за мен беше по-лесно,няма брак,дете... Разделих с човека и след 2 месеца вече живеехме заедно с голяма ми любов.За мен завърши щастливо Heart Eyes Но има моменти,в които човек трябва да направи една голяма крачка,а не две малки. Дано успееш да вземеш правилното ршение Peace

# 9
 Наистина доста такива теми има напоследък, но всяка си е с различен сюжет, герои и обстоятелства. Всеки има нужда да излее това, което го тормози.
  Аз съм в подобно положение. Имам "успешен" брак, разбираме се добре със съпруга ми, но толкова, добри приятели сме, между нас няма тръпка, обичаме се, но по друг начин Sad Имам и аз бивша любов, за него мисля денонощно и смятам, че Той е мъжа на живота ми, просто пътищата ни се разделиха... Сега Той е в чужбина и само разменяме някоя картичка по празниците, незнам дали и Той чувства същото към мен, но аз никога не съм спирала да го обичам. Предполагам и ти се чувстваш така. Не мога да те посъветвам как да постъпиш, само искам да ти покажа, че не си единствената. Ако вярваш в сродни души и мислиш, че той е твоята, че и той споделя твоите чувства, право напред. Аз не бих се замислила, съжелявам за съпруга си, защото е прекрасен човек, но се чувствам виновна спрямо него и той има право на истинска любов. Навярно и неговата се крие някъде, а може би и той има някоя бивша, която сънува.
  Помисли върху това, успех!

# 10
  • Мнения: 5 391
Що пък да не сподели момичето?

Какво като има други сходни теми?

Като сте видели, че заглавието е банално що влизате въобще.

Аз съвети не мога да давам, по принцип историите в този подфорум са доста лични и нека всеки намери правилният път за себе си.

# 11
  • Мнения: 1 485
Аз съвети не мога да давам, по принцип историите в този подфорум са доста лични и нека всеки намери правилният път за себе си.[/color]
Peace

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ей, веднъж се живее...

neznam_ - мисля си, че след още няколко (сексуални) срещи с бившия, съвсем ще си оцениш мъжа и ще се чудиш на себе си, как си могла да се "върнеш" назад във времето.

# 13
  • Мнения: 7 474
Хората са казали - "Стара любов ръжда не хваща"  ooooh!, а особено в твоя случай при принудителна раздяла. Много е трудно да се бориш с любовта (в случая май не е само секс) . Съвет не мога да ти дам , а и едва ли някой може , но дано направиш правилният избор  Peace Може би трябва да си дадеш още време преди да решиш  Thinking

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 12:59 от Leo*

# 14
  • Мнения: 6 155
Три теми на първа страница с една и съща история:
 - прекрасно семейство
- любящ и уважаващ жена си съпруг
- жената й липсва тръпка
- имала е 7годишна стара любов
- старата любов си разваля семейството
-случайно се срещат отново
 - дилема
Разликата - в едната тема авторката само се терзае дали да спи с него, в тази вече е спала...айде нЕма нужда да ни хващате за канарчета всеки ден Twisted Evil


Искам да съм модератор на Дом и сем.  Crossing Arms Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт