ITcard - сертификат за компютърна грамотност

  • 2 032
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Здравейте,
Скоро ще се явавам на изпит за сертификат за компютърна грамотност.
Ето тук подробности за сертификата:
http://www.itcard.org/

Интересувам се някой има ли този сертификат,  как е протекъл самия изпит ама с подробностите?

 Praynig   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 642
И аз се заинтригувах. Нека някой сподели подробности! Ще следя с интерес Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 401
Извинявайте ама за какво ви е това??? Щом сте тук, очевидно имате компютърна грамотност.  Това, което предлагат е абсолютна глупост, разбира се освен ако някой просто не се опитва да го рекламира тук.

# 3
  • Мнения: 48
Извинявайте ама за какво ви е това??? Щом сте тук, очевидно имате компютърна грамотност.  Това, което предлагат е абсолютна глупост, разбира се освен ако някой просто не се опитва да го рекламира тук.

Незнам дали има смисъл и дали ще ми потрябва. Предоставена ми е възможността безплатно да се явя и мисля да се възползвам. И аз си мислех че имам достатъчна грамотност, ама като решавах теста на демо версията за първи път се изложих. Не искам да се издъня на изпита. Затова и питам за подробности.

# 4
  • Мнения: 4 651
Извинявайте ама за какво ви е това??? Щом сте тук, очевидно имате компютърна грамотност.  Това, което предлагат е абсолютна глупост, разбира се освен ако някой просто не се опитва да го рекламира тук.

Незнам дали има смисъл и дали ще ми потрябва. Предоставена ми е възможността безплатно да се явя и мисля да се възползвам. И аз си мислех че имам достатъчна грамотност, ама като решавах теста на демо версията за първи път се изложих. Не искам да се издъня на изпита. Затова и питам за подробности.

Не се притеснявай, не си виждала просто друг път такъв тип тест. Щракай на демото, за да свикнеш, особено с въпроси от сорта "Направете еди какво си". Ако ти е добър английския пробвай да решаваш на английски. Поне на мен ми е зор да се сетя веднага кое аджеба е "лентата със задачите" Simple Smile
А и имаш право на 2 явявания  Wink

# 5
  • Мнения: 4 651
Извинявайте ама за какво ви е това??? Щом сте тук, очевидно имате компютърна грамотност.  Това, което предлагат е абсолютна глупост, разбира се освен ако някой просто не се опитва да го рекламира тук.

Защото поне 2 пъти ми се е случвало да НЕ мога да докажа със дипломата си за висше "Информатика", че имам компютърна грамотност, а са ми искали хартийки с надпис "Сертификат", а пък ако ще и от фирма "Тралала" да е.  #Crazy

А и от друга гледна точка - повярвай ми, хора които по цял ден висят по форумите не могат едно писмо да форматират и изпринтират. Всеки ден виждам такива. Ще ги видим тези ITcard, но е хубаво да има организации, които само сертифицират, а не провеждат курсове, за да са реални резултатите. А не на работа да идват хора с претенции, които после търсят буквите по клавиатурата.

Общи условия

Активация на акаунт