Десислава в "Горещо"

  • 10 268
  • 199
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
  Тази събота гост в студиото на „Горещо” е една от най-сексапилните фолк диви – Деси Слава. Единствено пред водещата на „Горещо” Деси Слава разкрива, че се е развела след 10-месечен брак. В първото си телевизионно интервю на тази тема сексапилната блондинка разкрива нечувани досега подробности за причините за развода и описва материалните придобивки, които е получила от бившия си вече съпруг. Пред Венета Райкова Деси Слава разказва за поръчковата си „Алфа Ромео” – единствена в България, която е получила като сватбен подарък и която съпругът й оставя след развода. Водещата на „Горещо” бе много изненадана от факта, че бившият вече съпруг е оставил на Деси Слава и диамантите, и всички други скъпи подаръци, получени по време на брака. Деси Слава разказва за брака си като за сбъдната приказка в стил „Версаче”, диаманти и ... сълзи. На въпроса на водещата на „Горещо” има ли си ново гадже, поп фолк дивата отговори, че в момента сърцето й е свободно.

# 1
  • Мнения: 1 813
Оххх,Венетка много изпростява вече  Sick

# 2
  • Мнения: 2 891
Кани всичките си ПРИЯТЕЛКИ Wink

# 3
  • Мнения: 2 495
Шушон, като видя "Горещо"и знам че ти си пуснала темата Joy

# 4
# 5
  • Мнения: 2 013
Не щеш да си признаеш в коя медиа работиш и туй то!



# 6
  • Мнения: 261
Шушон, супер си
Ще го гледам, благодаря ти

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Шушон, ти да не си Венетка бре Mr. GreenГоляма реклама на това предаване, голямо нещо Joy

# 8
  • Мнения: 6 417
Ми нали е "Клюкарник"? Пък и гостите в "Горещо" винаги се нищят надълго и широко тук  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 14 486
е кажи сега в аванс /че аз рядко го гледам/ защо са се развели с вафладжията?

# 10
  • Мнения: 6 417
"Фафлата" много кръшкал  Rolling Eyes На Венетка "нечуваните подробности", дето всеки път уж разкривали гостите й, отдавна са дъвкани и предъвкани.

# 11
  • Мнения: 14 486
да и аз така знам. с някаква дистрибуторка на минерална вода.

# 12
  • Мнения: 2 229
"една от най-сексапилните фолк диви"
"сексапилната блондинка"

За ниската Десислава с бруталния целулит и широки задни части, която в момента лъщи с перфектно фотошопнато дупе по билбордовете в София ли става въпрос?

Може и да се бъркам, не ги знам фолк "дивите"...

# 13
  • Мнения: 7 186
Ама тя и с втория си мъж ли се е развела?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Абе Венетка що така изпростя newsm78, свършиха ли интересните хора, аз ли се повредих нещо  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт