Пили ли сте мацки Оргаметрил?

  • 1 551
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 246
Как ви подейства, за какво ви го предписаха и имахте ли някакви странични ефекти от него?
Предварително ви благодаря за отговорите.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 123
пила съм 2 пъти ,за предизвикване на цикъла.Пих го 5 дни по 2.

# 2
  • Свищов
  • Мнения: 209
Да пила съм ги и то доста пъти за по 6 месеца като редувахме противозачатъчни и оргаметрил. схемата не си я спомням. иначе аз съм с диагноза пкя и съм ги пила да ми идва редовно М
странични ефекти нямам. поне за килограмите НЕ. тези лекарства ми се отразиха единствено на окосмяването но аз съм ги пила поне 4-5 години. сега вече съм на други защото започнахме с бебеправенето!

# 3
явно при всеки влияе различно.на мен ми го изписах когато заминавах за балнеолечение в кюстендил, тъй като продължавах да кървя.при мен например имаше доста странични ефекти.килограмите са най-малкото.взех да кървя много извънциклично веднага щом спрях приема.всъщност килограмите изобщо не са най-малкото, защото още като се прибрах всички ме гледаха учудено и само ми натякваха колко килца съм качила.явно много влияе от организма на човека.това е.

# 4
  • Мнения: 1 419
Пили сме го, ама ти недей да го пиеш  Laughing. Има вече далеч по-чисти препарати  Peace.
Аз лично го пих само 3 месеца и не съм имала странични ефекти, но благодарение на момичетата тук си поотворих очите и взех по-кардинални мерки - смених лекаря с такъв дето изписва по-съвременни медикаменти  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт