дайте идея

  • 463
  • 9
  •   1
Отговори
моля,дайте ми някаква идея,как да намеря един мой състудент.загубих му координатите преди около 12год. newsm78 Embarassedне това не е "имаш поща",но много искам да направя всичко възможно да го открия,а може би съм пропуснала някой начин-подскажете ми?знам му само името и че живее в софия. Embarassedневъзможно ли е ?

# 1
# 2
  • Мнения: 2 229
Телефонен указател. newsm78 Ама ако се казва Петър Петров Петров малко трудно. Thinking Сигурно има начин, ако имаш познати в полицията или някъде ...

# 3
пробвах-явно не е регистриран.не успях  bouquetблагодаря,че се отзова.ако има други подобни сайтове като атол-бих пробвала.сещаш ли се за други такива?

# 4
  • Мнения: 1 568
там 100 % ще откриеш поне един от състудентите си и чрез тях ще опиташ!!!!
Има и други,ще се разтърся!Но пробвай пак в атол,аз не вярвах ,но намерих хора,за които не предполагах!!Дори от основното училище и се регистрирват нови всеки ден!

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Пусни му името и на гугъла - може да излезе нещо.

# 6
 newsm12как в атол да конкретизирам ,че търся хора от су"климент Охридски"? Embarassed

# 7
  • Мнения: 984
като отидеш в търсене имаш търсене по училище

# 8
благодаря ти за идеята-пуснах го в гугала  bouquetще видя какво ще се получи.

# 9
  • Мнения: 1 568
newsm12как в атол да конкретизирам ,че търся хора от су"климент Охридски"? Embarassed

Ами аз се регистрирах ,но мисля,че може и без!Има опция търсене,попълваш град и излизат всички училища от този град,цъкваш Joy на училището и се появяват хората,може да конкретизираш в година на завършване,име или нещо такова...толкова народ изкача,че не можах да повярвам!Хора ,за които не бях се сещала от години!

Общи условия

Активация на акаунт