Подаряваме секция:)

  • 964
  • 4
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 939
Здравейте:)
Незнам дали темата ми е за тук, ако не е, моля модераторите да я преместят.
В апартамента, който купихме преди 2 месеца, предишния собственик ни остави една огромна секция в хола. Опитахме се да намерим прятели или познати, на които да я дадем, но се оказа, че за момента никой няма нужда. Тъй като ремонта ни доста напредна, секцията вече пречи и трябва в най кратки срокове да я махнем. На мен обаче ми е жал да изхвърлим нещо здраво и годно за ползване на боклука и реших да пусна тема и да я дадем на някой, които има нужда. Секцията е абсолютно здрава и страшно запазена /леко прашна, въпреки че сме я увили с найлони/, немска, като дизайн обаче е от типа на секциите отпреди 20год. На отделни модули е така, че може да се вземе само това, което е нужно. Има 3 двойни модула и 3 еденични. Висока е почти до тавана, а като дължина е около 6метра / това са всичките модули/. За съжаление нямам снимка, защото в момента е опакована с найлони да не се съсъипе от ремонта. Нека които има интерес ми пише или в темата или на лични.
Хубав ден:)

# 1
  • Spain
  • Мнения: 3 750
мони попаднах  на това и понеже преди малко 4етох обявата ти си помислих   4е може да излезе нещо от това newsm78
zdravejte,az sym nova i dori ne sym sigurna kakvo to4no pravq,no dano syob6tenieto mi stigne do vas,bihte li mi kazali posledni vesti za irina,iskam i az da pomogna,no sym ot sliven i eventualno moga po po6tata da pratq razni ne6ta - dre6ki za bebenceto i za neq,nqkoq i druga kutiq NAN ili kakvoto e nujno
Здравей , добре дошла  Hug
От дрешки детето в момента не се нуждае , но от храна винаги
То в момента е на НАН 1
Нужно им е радио , хладилник , шкафове (рафтове), тенджери , все нещата , които по пощата не могат да пристигнат  Mr. Green
Добавям нещо , от което винаги има нужда - памперси

Цитат
Говорих с Ирина 2 пъти, бебето е добре вече и тя звучи по-спокойна. От всичко, което премислих от какво има нужда тя най-спешно е апартамент, естествено, и също:
- хладилник, някакъв стар но работещ,
- радио - това е нейна поръчка, тя май не вижда добре телевизора....
- рафтове за нишата в средата, ще ги уточним, преди да отидем да ги сложим, но да са дълги около 9 педи, ако имата стари шкафове, рафтове - свиркаите, ще ги скроим наново за целта " Майстор Тричко може всичко!"
- тенджери, използвани но запазени
а ето го и самия линк към темите  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151934.100
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158296.60
може и да и помогнете на жената с някоя мебел

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 19:18 от ХулигАнче

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 939
Благодаря! Би било чудесно, ако можем да помогнем. Сега ще погледна темата за да разбера как може да стане.

# 3
  • Мнения: 2 700
Ако все още не сте намерили приложение на секцията можете да я дадете на една наркокомуна, която се издържа от ремонт на подарени мебели и тяхната продажба. Адрес и телефон не помня, но магазинът им се намира близо до бул. "Тодор Александров", в затворената за паркинг зона в посока на пазара Георги Кирков (от дясната страна като се върви към пазара). Идват със собствен транспорт и хамали и опразват каквото им се даде.

# 4
  • Germany
  • Мнения: 7 939
Благодаря за идеите!
Намерихме едно социално слабо семейство, на което сега са отпуснали жилище, а нямат никакви мебели, така че ще им дадем почти цялата секция на тях, а за тази комуна също ми каза един приятел вчера и каквото остане може да го занесем на тях.

Общи условия

Активация на акаунт