Ще има ли самотни мами на Свети Валентин?

  • 1 183
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Аз отново ще прекарам този празник сама smile3518
Тъй като моят приятел не е в България.
Това ме натъжава ужасно много. Tired
Дайте едно рамо за подкрепа......

# 1
  • Мнения: 5 370
Не уважавам празника, но щом искаш-морално те подкрепям Heart Eyes  bouquet

# 2
  • Мнения: 226
благодаря ти  bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 25 212
И аз ще съм сама - моят приятел е в командировка. Миналата година пак беше така - вече свикнах... Ще наваксаме в петък   loveuuu

# 4
  • Мнения: 522
Аз по-принцип не съм сама,но моя мъж не уважава такива празници и сигурно няма да празнуваме,което е още по-гадно Close.За него тия работи са глезотии и глупусти Crossing Arms.Тъй,че и от мен едно рамо...

# 5
  • Мнения: 143
И аз ще съм сама. Моя мъж е в командировка в чужбина и тази година ще прекарам празника с малкото мъжленце в семейството - синчето ми. Grinning

# 6
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 100
Имаш и моето рамо!И аз ще съм сама на празника  Hug

# 7
  • Мнения: 47 901
аз пък точно на 14 започвам работа,а малкия-ясла  Cry Cry Cry
щерката си е на градина,мъжа ми на работа,като се съберем вечерта най-вероятно няма да сме празнично настроени ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 558
Присъединявам се! Мъж ми е дежурен от 14 сутринта до 15 сутринта.  Sad
Но пък мисля да наваксаме някоя вечер  Party

# 9
  • Мнения: 226
Аз ще мога да наваксам чак април месец Weary
благодаря ви за подкрепата...вече се чувствам малко по добре  bouquet

# 10
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 100
Териса ние с теб май имаме сходна съдба.Нищо важното е да не падаме духом   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 427
И аз ще съм сама.Мъжът ми е на очни в Бургас.Ще празнувам с  щерката Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 315
Мен този празник и цялата лиготия с червени сърчица, валентинки и не знам си какви още превзетости по принцип ме дразни независимо дали съм сама или не. Не съм католик и не празнувам. Ако ще празнувам нещо то ще е Трифн Зарезан Simple Smile.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 437
Споко...на Коледа, на ЧНГ, на неговия и моя рожден ден, на именния му ден, все сама бях. Е, сега се завърна и поне на 14-ти ще сме заедно  Crazy
Кофти е, когато работата им е свързана с много и дълги командировки, но важното е, че има работа Wink
Ще наваксате Hug

# 14
  • Мнения: 226
 И ние бяхме така за всички празници го нямаше smile3518

Общи условия

Активация на акаунт