Подути ръце

  • 2 894
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 990
Малко помощ искам.....
Та-какво означават подути крайници?Ръце, подути след сън, например най-често?На какъв лекар на скокнем?Пълна кръвна картина ли да изисквам?Или урина?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 207
трябва да пуснеш биохимия-  урея,креатинин,триглицериди,холестерол,кр.захар
причината може да е от бъбречен или сърдечен проблем
урина също пусни
скоро пускала ли си хормони
с тези изследвания ще се види къде е проблема дали в бъбрек или сърце

# 2
  • Мнения: 9 990
ОК, не е за мен, за съпругът ми е.Не е пускал нищо никога, аз затова се питах-на къде да се насочим, че личната е малко далеч.Утре така или иначе аз ще ходя при нея и ще и искам направление за изследвания за разни работи, да ще включа и тези неща.
Принципно не е имал проблеми той, освен една бъбречна криза, доста тежка преди години, изведнъж дойде и след това-нищичко не му се е случвало.Отделно обаче се е нашашкал, защото е с наследствена обремененост за диабет-баща му почина от това.Два дена се буди подут, а сега е и на диета-храни се основно със салата, та не е от натравяне и някаква алергична реакция.Днес беше по-добре сутринта, явно отшумява, но изследвания ще се пуснат, задължително.Мислех да искам за пълна кръвна картина, а сега ти казваш-хормони.... Thinking

# 3
  • Мнения: 207
пенелопче,извинявай мислех че става въпрос за теб
щом е за мъжлето само биохимия и урина са достатъчни
още по -вече щом е имал проблем с бъбреците т.е. бъбр. криза
пусни и една кр. захар за успокоение
може и алергия да и било ,но нищо не пречи 2 пъти год. да си пуска изследвания
пиши ми какво е станало

# 4
  • Мнения: 9 990
Благодаря, така или иначе днес нищо му нямаше вече.И ме ядоса, като каза да не му взимам направления, но аз ще взема и ще го натисна да си пусне кръв и урина.Алергия ми беше първата мисъл, но той е на салата пък вече доста време, сваля кила сега.За бубреци си мислех, но....няма видими някакви нарушения.Как да е, ще пуска, ще му мрънкам, щото ми писна да е като децата-нашашка се, че става нещо , но на лекар не отива!Информативно ще пусна какво е станало после, благодаря ти още веднъж!  bouquet

# 5
  • Мнения: 686
Малко помощ искам.....
Та-какво означават подути крайници?Ръце, подути след сън, например най-често?На какъв лекар на скокнем?Пълна кръвна картина ли да изисквам?Или урина?
Благодаря предварително!
И аз ги имам същите симптоми,но все не мога да намеря време да си пусна изследвания-нали не боли.Пиши за резултатите от изследванията.
Преди няколко години изкарах пиелонефрит ,сега много често имам цистит -може би се дължи на това,ще трябва и аз да си пусна изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт