Darphin

  • 6 078
  • 15
  •   1
Отговори
Сега ползвам крем на Cliniq, но ми се ще да науча нещо и за Darphin, за да мога да сменя крема/нали трябва да се сменят, за да не привиква кожата/ Мед. козметика ли е и дали отговаря на цената си

# 1
  • Мнения: 224
Ето тук можеш да прочетеш доста мнения за тази козметика, ако се справяш добре с английски или руски. Simple Smile

http://www.make-up.ru/rat_view.php?id=23

http://www.makeupalley.com/product/searching.asp?x=y&Categor … GO.x=0&GO.y=0

# 2
  • Мнения: 927
Аз съм ползвала най-вече продуктите им за коса и само 1 крем за лице съм пробвала. а, и едно масло също. Не са кой знае какво, но определено бих ги предпочела пред Клиник.
Дарфин се води натурална козметика. Активните им вещества са все на билкова основа.

# 3
  • Мнения: X
A някой да знае къде се предлагат в Бургас

# 4
  • Мнения: 1 564
КС "То & То" ул."Силистра" 7, тел. 0888 608 970 -Това е адреса им в Бургас.Видях го от сайта.

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 09:35 от ninka

# 5
  • Мнения: 185
А цените им как са newsm78

# 6
  • Мнения: 13 512
Аптеката на "Поморин"-а е много заредена.Там най-вероятно ще има.
Darphin  не се продава в аптките.

от 100 лева започват кремовете.  аз съм ползвала някои продукти, даже вчера видях,че и една маска имам- за хвърляне- много мимиришат на билки продуктите, които  съм ползвала, а не съм видяла някакъв ефект моментален.
опс, извинявам се- имах предвид  Decleor. Нямам мнение за Дарфен, но цените също са от 100 нагоре, а не  съм чувала някакви хвалебствия за някой от продуктите им. никога не  са ми ги препоръчвали .

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 23:06 от monda

# 7
  • Мнения: 185
Благодаря Монда  bouquet

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 355
Ползвала съм някои неща на Darphin, заредих и един козметичен салон с тази козметика. Не бих казала, че за цената е чаааак толкова добра - не видях по-различен ефект от Biotherm, Dior, Guerlain... Дистрибутора ми хвалеше крема за околоочен контур "само като видиш цената, бръчките ти се изпъват о оцъкляне  #CrazyLaughing

# 9
  • Мнения: 13 512
Като каза салон- сега се сещам,че в салон са ми правили процедури с тези продукти..но отново- нищо особенно.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Доста скъпа козметика.Аз също съм я виждала по аптеките.Отдавна е на пазара ,поне 2,5 години ,не съм я ползвала ,но не е разпостранена  много дори и в луксозните обекти.Отам си правя извода че или не си струва-много от  нас са опитвали дори  и да е веднъж висок клас кремове  .Ако са добри се похвалваме на познати и копуваме  и нещо друго от марката.Интересно е ,че  тук  май повечето не сме я пробвали?

# 11
  • Мнения: 13 512
Доста скъпа козметика.Аз също съм я виждала по аптеките.
по магазинитe искаш да кажеш, тя не се продава в аптеките.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Аз сигурност съм я виждала в аптеки в П-вски регион.защота бях представител на  селективна козметика и парфюмерия  тук допреди 1,5г.Зная всичките аптеки  и парфюмерии които отговарят на световен стандарт за висококачествена  козметика.Работя вече в друга сфера ,но пак си поддържам контактите ,а и отново са ми клиенти повечето от тях.

# 13
  • Мнения: 13 512
Аз сигурност съм я виждала в аптеки в П-вски регион.защота бях представител на  селективна козметика и парфюмерия  тук допреди 1,5г.Зная всичките аптеки  и парфюмерии които отговарят на световен стандарт за висококачествена  козметика.Работя вече в друга сфера ,но пак си поддържам контактите ,а и отново са ми клиенти повечето от тях.
може, във Варна се продават в няколко козметични магазина, нямаме такива аптеки.

# 14
  • Мнения: 1 564
www.darphin-bg.com/home.shtml
Тук можете да видите продукти и цени. Peace

Общи условия

Активация на акаунт