въпросче към по-едрите бъдещи или настоящи мами?

  • 500
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
Здравейте мами! Имам едно притеснение и се надявам да се успокоя малко тук! Забременях със повечко килограми и сега се притеснявам как ще изкарамм докрая. Сега съм в 28 седмица, не съм качила много килограми около 5-6, но не знам докрая как ще е. Имам си много в излишък и така се задъхвам , че се плаша на моменти.Ако някоя от вас е била така нека сподели опита си и как е било докрая.Благодаря предварително!!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз съм също дооооста едра EmbarassedНямах проблем с килограмите през бременността-качих общо 16 кг/предимно в осмия и деветия месец-преди това даже не личеше,че съм бременна/.Свалих 8 кг. в болницата и другите 8 ги нямаше две седмици след раждането.И аз очаквах,че ще кача страшно много и ще има проблем с това.Все пак трябва да ти кажа,че се въздържах от "ядене за двама",ограничих сладкото,избягвах да ям вечер.

# 2
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Аз страртирах от 86 и стигнах до 111,  към края на бременноста ми беше адски тежко и едвам понасях жегата, хапвах си нормално, сега имам да свалям 10-ина  до 86, но кърмя и ще го отложа за  след това,  почивай си и не се натоварвай излишно

Леко бременеене  Hug

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейте
Искам да ти кажа да не се притесняваш за нищо. Два пъти станах майка.
Първата бременност я стартирах с 72кг. влязох да раждам 94 кг. това беше вече преди около 6 години.след това посвалих килограми, но не си възвърнах първоначалните(за съжаление), а втората бременност я започнах да не паднеш от 90 кг. и влязох да раждам 105 кг.Сега се радвам на две дечица. Трябва да отслабвам ама и това ще стане. Ограничавам се с яденето.
И наистина не съм яла за двама , ама явно такава ми е натурата.

Важното е да не вдигаш кръвно. Мери си го постоянно.
Леко бременеене и по -малко притеснения.

# 4
  • Мнения: 3 089
първия път започнах от 70 и така и не стигнах 80. сега започнах от 72 и се надявам пак да опра най-много в 80-те.
едра съм, но не съм дебела. проблеми със задъхване, сърце, кръвно или азхар не съм имала. явно си е до организъм  Peace

# 5
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
ООО,мила не се притеснявай,не си само ти CrazyАз не съм била с много килограми,но след като забременях напълнях 36 и не ме питай колко зор ми беше.Но сега ми остават 20 да смъкна.Всичко ще отмине като си гушнеш бебчето и задъхването,и неразположението,тежеста и всичко отива на заден план Laughing

Общи условия

Активация на акаунт