Кога ви свършиха лохиите

  • 1 246
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 345
 Здравеите момичета.
Реших да задам въпроса си под формата на анкета, за да бъде по-лесно за всички ни да се ориентираме за положението. Ще съм ви благодарна да се включите  Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 110
Точиха се цяла вечност според мен. Определено бяха над 5 седмици.

# 2
  • Мнения: 3 591
С първото - 2 седмици - ама с него на 7мия ден ме кюртираха, щото забравили части от плацентата  Crazy Ади без коментари  Mr. Green

С второто - 4 седмици

С 3тото - 9 седмици  Shocked Ама тогава не ми правеше впечатление, щото  аз нали си кървах цялата бременност, а лохиите бяха къдеееееееее-къде по леко кръвотечение.

# 3
  • Мнения: 1 369
Аз родих със секцио. На 10я ден изведнъж всичко спря,аз даже се притесних и се обадих да питам нормално ли е. Д-рката ми каза- Да,възможно е,понеже ние много хубаво сме те изчистили и нищо чудно да спре бързо. Е да,ама след 2 дни пак потече и така се редуваха периоди на слаб теч с чисти периоди от по ден-два. Това продължи около месец. Избледняха и спряха съвсем накрая.
Така като съм говорила с други момичета-явно е индивидуално.

# 4
  • Мнения: 503
около 10 дни и край Laughing

# 5
  • Мнения: 966
около 3 седмици

# 6
  • Мнения: 73
След 20 часовото ми тежко раждане, което завърши с секцио по спешност(забавено от мързел и безхаберие)лохиите ми бяха до 30 дни,на 30-тия ден ми доиде първия мензис,който беше толкова обилен,че доближих границите на кръвното и едвам се оправих!

Общи условия

Активация на акаунт