С какво стерилизирате?

  • 1 909
  • 60
  •   1
Отговори
Аз използвам таблетки на Чико,но ме е страх да не вредя на бебо,защото са химически.

# 1
  • Мнения: 2 005
Първо измивам шишетата с детски сапун,след което ги преварявам Rolling Eyes

# 2
Най-лесно и чудесно е със стерилизатор.Аз използвам парен за микровълнова на Чико,но има и на много други марки-и евтини и скъпи.Предварително мия шишетата(биби,прибори) с четка и бебешки сапун.В началото и аз преварявах,но не си е работа-при такива удобства!А таблетки не съм използвала никога-зная,че не са вредни,но нещо не ми е по вкуса този метод Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 1 247
Най-лесно и чудесно е със стерилизатор.Аз използвам парен за микровълнова на Чико
Peace

# 4
  • Мнения: 1 467
Стерилизатор на Авент, има и такъв за микровълнова фурна, но аз нямам и ще използвам другия.
Този, който смятам да си купя, ако не го отвориш, поддържа стерилизараната среда до 24 часа.

# 5
  • Мнения: 201
Таблетките и разтвора за стерилизация са на хлорна основа. Напълно безвредни са , но аз лично предпочетох стерилизатор за микроволнова, като първо измивам шишетата с гъбичка или четка и с бебешки сапун. Моят стерилизатор е на Бертони - евтин е и върши добра работа.

# 6
мерси за отговорите

# 7
  • Мнения: 2 407
Преварявах ги.

# 8
  • Мнения: 330
Аз също съм ги преварявала, но това не е работа! Ако реша един ден да имам второ дете задължително ще си купя стерилизатор.

# 9
  • софия
  • Мнения: 756
С разтвора на Чико

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Мия с веро и преварявам

# 11
измивам предварително всичко с веро (биби, шишета и пробори) и след това ги стерилизирам с парен стерилизатор за микровълнова AVENT. Лесно и удобно.

# 12
  • Мнения: 2 757
С миене и после изварявам. Но го правих само първия месец. После карахме само с миене - писна ми. Няма ни нищо и смятам следващия път пак нещо подобно да направя. Въпреки, че планувам да кърмя изцяло и се надявам да не ми се наложи  Peace

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Използвам микровълновата, мисля,че това е най-добрият вариант.

# 14
  • Мнения: 2 040
Изварявах ги  ..  Peace

Общи условия

Активация на акаунт