Откъде Милумил 3?

  • 575
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Можете ли да ми кажете къде мога в София да го намеря? Мястото е без значение, освен Аптамил 3, на Милумил не мога да попадна  Thinking Тук не го продават, в края на месеца се прибирам и искам да си купя няколко кутии. Мерси предварително   bouquet

# 1
Провери в Билла или в Метро. Ако ти е по-лесно, отиди в добре снабдена аптека - дори и да го нямат в момента, можеш да помолиш да доставят по твоя поръчка колкото опаковки ти трябват.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
"Штъркел" обикновено е добре зареден. Можеш да им звъннеш по телефона и да ги питаш. Обслужването не е най-силната им страна, но пък когато и да съм се обаждала, винаги са ми казвали каквото ме интересува:

София бул. Стамболийски 188, тел.: (02) 9 207 269, 9 203 040
Работно време
От понеделник до петък от 9.30-18.30ч.
Събота от 10.00-18.00 ч.
Неделя от 10.00-16.00 ч.

# 3
  • Мнения: 475
Провери в магазин "Точица"при Японския хотел (Кемпински-Зографски).Страшно добре е зареден.Аз само там пазарувам и винаги има това, което ми трябва newsm55

# 4
  • Мнения: 27 524
Виви  Heart Eyes, специални благодарности за подробностите, както и на останалите, разбира се.
В Метро няма, в Била, Кауфланд и Фантастико също не съм виждала. За Хит не съм сигурна, но май и там не съм го мяркала.
Има една Аптека около Плиска, огромна, страхотно заредена, там ще проверя и ако няма, ще звънна на тези от Штъркел (ама че име  hahaha)

# 5
  • Мнения: 111
В БебеМаркет-а го има. Това им е сайта - www.bebemarket-bg.com   Hug
Аз днес бях там и дълго се чудех дали да взема Аптамил 3 или Милумил 3. Взех Аптамил. Милумила по-добър ли е?

# 6
  • Мнения: 27 524
Галя, много благодаря   bouquet

По-сладък и ароматизиран е, иначе качествата и съставките са еднакви. Криско нещо иска да бие отбой от млякото и се опитвам да го прелъжа, а тройките са доста сгъстени и не мога да им добавям каша с друг вкус, става прекалено гъсто, а двойката не го наяжда хич и пие по 330мл  Confused Затова искам да взема Милумил.

# 7
  • Мнения: 832
Ако ще ходиш към Плиска, ако в аптеката няма, в Бебелан има, той е близо. В Фантастико в Sky City има Милумил.

# 8
  • Мнения: 2 553
Блонди, незнам в коя част на София си  newsm78 Аз съм в Обеля и съм купувала от тукашния Хит, както и от почти всяка аптека в квартала - има една на Метростанцията, а също и в бл.264, където със сигурност има Милумил 3 Peace

# 9
  • Мнения: 27 524
На Орлов Мост съм. Няма да се ориентирам до този блок, но ще ида в Хит до камбаните, ако го няма в аптеката до Плиска или в магазина на Галя.

# 10
  • Мнения: 1 284
вчера купих от Хит Милумил 3, в Била също го има  Peace

# 11
  • Мнения: 371
Има го със сигурност в аптеката на ъгъла на "Витошка" и "Солунска".

# 12
  • София
  • Мнения: 676
  В "Била" има Milumil3. Също в детските магазинчета в квартала ни-Суха река.

# 13
  • София
  • Мнения: 134

Точно така.  Peace Винаги от там си купувам, но го има и в много аптеки (с лека надценка).

# 14
  • Мнения: 27 524
Мерси, момичета   bouquet

Направила съм си списък, ще действам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт