Голямото АКО в живота ни

  • 1 395
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
В живота на всеки от нас съществува едно"АКО", без което нямаше да сме такива, каквито сме с момента.
Ето го мойто АКО:
Ако не се бях много напила една вечер, преди 12 години, нямаше да имам такова прекрасно семейство  Laughing

Вие сте.......

# 1
  • Мнения: 15 619
При мен и едно ако няма... newsm78 Чудна работа!
Тоз моя пусти късмет!!!! Mr. Green

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма едно 'ако', всичко си е "ако'. Затова винаги обяснявам, че не съжалявам за нищо, защото понякога много лоши неща са ми носили накрая положителни емоции. Съответно и обратното. По скоро ако едно от нещата досега в живота ми не беше станало, кой знае каква щях да съм... Дори и най малкото нещо. Ако например някога някой ме блъсне на пътя и ме събори на земята, това може да ме е спасило от удар с кола. Ей такива примери има хиляди, никога не знаем. И ти не можеш да знаеш ако не си се била напила дали нямаше да ти се случи нещо друго. Никога не знаеш...

# 3
  • Мнения: 2 891
Сещам се за филма с Гуинет Полтроу - "Sliding doors". Не помня как беше на български. Не мога да мисля в тази посока. Светът става с шест измерения поне.

# 4
  • Мнения: 755
"Ако"-та много , но ГОЛЯМОТО "Ако" при мен, е че ,ако не бях взела преди 7 години кардинално решение в лично-сантиментален план... сигурно нямаше да съм сега омъжена за настоящият ми съпруг и да имам такова съкровище като синът ми. Не съжалявам...това "ако" си струваше , въпреки лавината , която се стовари после на главата ми ... изтърпях пък кво... Mr. Green По своему съм мазохист... Laughing Mr. Green Laughing

# 5
  • Мнения: 4 473
Трудно ми е да определя едно единствено АКО в живота си. Не бих могла да знам кое от всички "ако"-та е най-съдбовно. Целият ми живот е изкован от безброй такива... Може би и затова вярвам, че човек сам гради съдбата си, колкото и да смята, че тя е предначертана.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 079
В живота на всеки човек има много пъти "Ако ... ", с голяма буква.  Hug
Като се започне от там, че "Ако майка ми и баща ми не се бяха срещнали преди n на брой години .... " Peace

Моят живот е поредица от "Ако ... ". И в този смисъл съм съгласна със  strelche®:

Трудно ми е да определя едно единствено АКО в живота си. Не бих могла да знам кое от всички "ако"-та е най-съдбовно. Целият ми живот е изкован от безброй такива...

Може би и затова вярвам, че човек сам гради съдбата си, колкото и да смята, че тя е предначертана.

 Peace

# 7
  • Мнения: 5 393
Трудно ми е да определя едно единствено АКО в живота си. Не бих могла да знам кое от всички "ако"-та е най-съдбовно. Целият ми живот е изкован от безброй такива... Може би и затова вярвам, че човек сам гради съдбата си, колкото и да смята, че тя е предначертана.
Много точно казано, напълно важи и за мен и моя живот.

# 8
  • Мнения: 260
В живота на всеки от нас съществува едно"АКО", без което нямаше да сме такива, каквито сме с момента.
Ето го мойто АКО:
Ако не се бях много напила една вечер, преди 12 години, нямаше да имам такова прекрасно семейство  Laughing

Вие сте.......
И аz съм се напивал, ама чак "АКО" не съм правил  smile3550 (майтап бе)
Не съжалявам zа решенията си, дори и после да съм осъzнавал, че някои са грешни.
Гледал съм да се поуча от това.

# 9
  • Мнения: 15 619
Простете, ама сега се сетих, има едно ако  в моя живот,
 ама беше важнооооо за мен, и ако не беше излязло,
животът ми щеше да се преобърне за известно време...
Сега ми е смешно, ама тогава - аз си знам... /ударението на първа гласна/ за акото, де... Mr. Green
 

# 10
  • Мнения: 7 723

Е, що така с недомлъвки, де  Crossing Arms
Давай, разказвай  Whistling

# 11
  • Мнения: 15 619
Идеята все пак не е натуралистично да става нататък, или се лъжа?!?! Mr. Green
 

# 12
  • Мнения: 1 418
За едно-единствено АКО си мисля:
АКО не се бях развела,как щях да живея сега?

# 13
  • Мнения: 14 472
имам само едно "ако", но то не е зависело от мое решение.  пък и въобще не мога да си представя какъв би бил живота ми тогава. доволна съм от това което е сега, при тези обстоятелства.

# 14
  • Мнения: 2 849
Ако ,беше само едно "ако" Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyesте са повече

Общи условия

Активация на акаунт